weby pro nejsevernější čechy

Zveme, zveme, zveme

Já bych sice chtěl zveřejnit zprávy o proběhlých (a hlavně nafocených) akcích, jenže jsem se od čtvrtka nezastavil a občas musím i spát, takže nezbývá než vyjmenovat důvody, proč mi jejich zpracování bude dělat obtíže i v následujících dnech. V pondělí a úterý (11. – 12. listopadu 2013) budu trávit v Rumburku v KD Střelnice, kde se bude konat další ročník propagační výstavy Vzdělávání.

V pondělí 11. listopadu 2013 se mám stavit ve varnsdorfské vinotéce na ochutnávku Svatomartinských vín, ale to bude záležet na tom, jak dlouho bude trvat průvod od věžičky do starokatolického kostela. Určitě tím pádem nestihnu totéž v Krásné Lípě, a jestli letos něco pořádá i Rumburk, to opravdu nemám tušení (doplněno od KM – letos Svatomartinský lampionový průvod ŘKF Rumburk nepořádá).

V úterý 12. listopadu 2013 v Městském divadle Věra Špinarová, kterou mám spojenou především s „bílou Jawou 250“, kteroužto písničku si nechávali kvůli číslovce pouštět v rádiu na přání ti, kteří se nemohli dočkat odchodu zpět do civilu ze základní vojenské služby.

Ve středu 13. listopadu 2013 pojedu dokumentovat propagaci cestovního ruchu s o.p.s. České Švýcarko, takže jde už o třetí den, kdy se asi nedokážu dostat ke Kocourovi na svatomartinskou husu…

Ve středu mají tu možnost v Dolní Poustevně, ve čtvrtek 14. listopadu 2013 zahraje kytarista Laurence Juber u Kocoura. Myslím, že vidět v našich končinách dvojnásobného držitele Grammy,který hrál společně s Paulem McCartneym, nemáme příležitost zrovna často, takže šup šup večer na koncert.

No a v pátek 15. listopadu 2013 začíná divadelní festival Vítr z hor, ale o tom až příště.

Další akce k nastudování v našem kalendáři, no a pokud tam něco nevidíte, o čem víte, hned nám dejte vědět!