Šluknov porazil Hrobce 2:1

Včera [16/11] v posledním utkání podzima porazili fotbalisté Šluknova 2:1 dobře hrající Hrobce. Celkový týmový výkon mužstva přinesl zasloužené vítězství pro celek z výběžku. Kdy důležité vyrovnání do poločasu zařídil 15ti letý F.Mráz (na úvodní fotce v popředí) zkušeným přehozením brankáře a vítěžství zařídil takovou střelou nestřelou po závaru ve vápně P.Kasal. Přejeme především brzké uzdravení domácímu brankáři, kdy po čistém střetu s protihráčem si nejspíš zlomil holení kost a byl převezen sanitou do nemocnice. Po zápase, když se dojelo domů, se konala v restauraci na stadioně rozlučka s půl sezónou. Převládala celkem radostná nálada, protože z posledních 3 zápasů Plaston získal 8 bodů a dost jim to pomohlo, jak bodově tak i po psychické stránce v boji o udržení v 1 A třídě Ústeckého kraje. Přestávka právě přichází vhod, celek se nyní bude scházet jednou týdně v tělocvičně na báčko a příprava propukne po novém roce naplno.

Hrobce 1:2 Šluknov (poločas 1:1)

Branky ŠLK: F.Mráz, P.Kasal.