Vilémov ukončil sezonu prohrou: FK Krupka – SK Stap Tratec 2:0 (1:0)

Hosté zajížděli na půdu horkého favorita soutěže s cílem obrat ho alespoň o jeden bod a zůstat stále na dostřel vedoucí trojici Krajského přeboru. Utkání by se určitě vyvíjelo jinak, kdyby hned ve 12.minutě hry hlavní sudí nevyloučil dost přísně dlouhána Vlka, který pak chyběl především při standardních situacích, ze kterých domácí nejvíce hrozili a dali z nich i oba dva góly.
4´- domácí v první vážnější šanci Helískem, ale jeho hlavička ze strany šla vysoko nad branku hostů
12´- únik domácího „Vilémováka“ Kříže, kterého stíhal Vlk a ze strany jej lehce fauloval daleko za hranicí
velkého vápna. Hlavní sudí posoudil situaci jako gólovou a vytáhl k překvapení všech přítomných
místo všemi očekávané žluté, červenou kartu. Byla přísná, ale určitě si to obhájí, neboť pravidla se dají
stočit i na tento případ. Škoda jen, že to bylo tak brzy a zrovna u tohoto hráče, který pak chyběl při
hlavičkových soubojích s domácími dlouhány a to prakticky rozhodlo a ovlivnilo celý zápas.
19´- trestný kop domácích ze strany prošel až do malého vápna, kde naskočil Bačkovský a hlavou vsítil – 1:0 !!!
23´- pěkný centr Buryánka a Očipka v čisté šanci netrefil síť a odražený balón poslal Vichterey vedle branky
25´- na centr Očipky si naskočil Vavroušek, ale střílel hlavou jen vysoko nad branku domácích
36´- hosté vybagovali obranu domácích a Očipka šel sám na gólmana, místo střely k tyči zvolil přihrávku na
Vichtereye, který by míč zasunul do prázdné branky, ale domácí bek byl u míče dříve a ukopl jej do autu !!!
38´- nutné střídání nervózního a místy až neukázněného Čudy, který si koledoval o ČK a ta by ho stála – půl
roku stop, neboť má podmínku a to lavička hostů nechtěla ani nemohla připustit !!!
V první půli po vyloučení Vlka museli hosté stáhnout z útoku Vavrouška a posílit obranné řady, čímž se samozřejmě oslabil útok a osamocený Vichterey proti velezkušeným harcovníkům Radovi a Bačkovskému neměl sám pražádnou šanci. I přesto si hosté vypracovali dvě tutovky, které však nedali.

54´- po rohovém kopu domácích se dostal k míči kanonýr Kříž, ale jeho volej šel vysoko nad branku hostů
56´- parádní dělovka domácího Hollyho orazítkovala břevno Vaňákovi svatyně
59´- trestný kop hostujícího Očipky jen olízl tyčku jinak již přihlížejícího gólmana domácích
67´- dobře kopnutý trestný kop domácího Watzka vytáhl parádně Vaňak na rohový kop
72´- trestný kop Jircháře z 35-ti metrů šel jen těsně vedle domácí svatyně
77´- trestný kop domácích a Lejčkovu hlavičku musel opět vytěsňovat Vaňak na rohový kop, po kterém
špatně přikrytý exligista Rada hlavou k tyči rozvlnil hostující síť podruhé a domácí vedli – 2:0 !!!
88´- centr Jircháře přistrčil Malák na Jindřicha a ten v tutovce tváří v tvář trefil jen nohy gólmana domácích !!!
Hosté i přes výrazné oslabení podali sympatický výkon, což ocenili i domácí fanoušci a hráči, ale na body to nestačilo. Domácí, pokud pomýšlí na postup, budou muset hodně posílit, neboť mužstva jako – Litoměřice, Litvínov či Blšany jsou určitě zatím o něco lepší a my či Bílina určitě vyrovnaní.