Union Čelákovice – SK Stap Tratec 2:0 (0:0)

V dalším zápase, ve kterém šlo již jen o prestiž a umístění, nastoupili vilémovští fotbalisté ve značně oslabené sestavě, když jim nikdo nepřišel pomoci z Varnsdorfu a navíc nejeli z různých důvodů – Šmalcl, Vavroušek, Dobeš, Dvořák a Winzig. I přesto byli hosté v první půli výrazně lepším celkem a měli místy až drtivou převahu (0:9 na rohy!), kterou však nedokázali, hlavně díky skvělým zákrokům domácího gólmana, využít. Šance tam byly minimálně čtyři stoprocentní. Ve druhé půli se hra vyrovnala a domácí z minima vytěžili maximum a tak se opět potvrdilo, že fotbal nemá logiku.

5´- trestný kop Hyky z 18 metrů srazila zeď domácích na rohový kop, po kterém se do míče z voleje

opřel Buryánek, ale jeho projektil skončil těsně vedle branky

12´- centr mladého Pavla Kurela skončil na hlavičce Zelingera, který přehodil gólmana, ale míč

bohužel skončil na horní síti domácí svatyně !!!

26´- dělovku domácího Vodáka vyboxoval hostující gólman Loos daleko do pole

27´- dlouhý balón protáhl hlavou Pavel Kurel na Petra Kurela, který šel sám na gólmana domácích, ten však

si výborně vyběhl, zmenšil mu úhel a míč se od jeho nohy odrazil na rohový kop !!!

29´- další dlouhý balón přes beky domácích od Kopřivy a Zelinger šel sám na gólmana, ten jeho

dobrou střelu k tyči ale vyrazil na další roh !!!

32´- trestná kop domácích a pěkná hlavička Vodáka, po které ale míč skončil jen v zámezí

36´- na rohový kop Buryánka si naběhl Hyka a jeho parádní volej skončil nad brankou domácích

40´- dlouhý aut Buryánka mezi beky a Kurel Petr se objevil sám nikým nekrytý před gólmanem domácích,

ale jeho zbytečně rychlá a zbrklá střela skončila jen vedle !!!

43´- přesný dlouhý pas Hyky na Petra Kurela, který šikovně přeloboval vyběhnuvšího gólmana, ale

míč skončil až na horní síti domácí svatyně !!!

První půle byla jasně v režii výborně hrajících hostů a domácí místy nevěděli kam dřív skočit. Bohužel ve druhé půli se hra domácích výrazně zlepšila a to jim přineslo i své ovoce.

49´- dělovku domácího Duška z hranice velkého vápna Loos bravurně vyrazil na rohový kop

63´- chyba v rozehře hostů a Vodák trefil parádní šibenici z 25-ti metrů, na níž Loos nereagoval – 1:0

80´- střelu z úhlu hostujícího Hyky domácích gólman lapil

81´- hrubý faul na Kopřivu, který musel být odnesen ze hřiště a střídán zaváněl ČK, ale byl potrestán jen ŽK

82´- domácí v šanci, ale Loos ji skvěle přečetl a míč vyrazil na rohový kop

89´- po faulu na Hyku, kdy ho domácí hráč držel za triko, což sudí neviděl, se dostal do šance Vodák a

zvýšil do prázdné branky na konečných, ale určitě nezasloužených – 2:0 !!!

Hosté po obdržené brance udělali nějaké korektury v sestavě a snažili se alespoň o vyrovnání. Bohužel při jednom ze slibných přečíslení ke konci utkání rozhodčí přehlédl držení Hyky za triko a místo vyrovnání přišla branka do sítě hostů a bylo vymalováno. Vilémovští si za první půli zasloužili výhru, ale fotbal se hraje půle dvě a hlavně na branky a ne na šance či rohy a to tentokrát rozhodlo.

Loos – Hyka (ŽK), Jirchář, Čuda, Zadina, Očipka, Kopřiva (81´- Maier ml.), Kurel st. , Zelinger, Kurel ml.

Chyběli: Šmalcl, Dobeš, Vavroušek, Dvořák a Winzig Připraven ještě: Vaňák

Nejlepší hráči utkání: Vodák (Č) a Buryánek (V) Diváci: 93 z toho 11 z Vilémova !!!

Rozhodčí: Kembický – Dusík, Morávek Delegát svazu : pan Wencl ŽK: 3 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 4 – 12 Držení míče: 46% – 54% Ofsajdy: 1:6 Fauly: 17 – 13 Střely na bránu: 6 – 11 Mimo: 3 -9

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák