weby pro nejsevernější čechy

Projekt Zelená škola

Milí čeští partneři, dovolte mi, abych vás v novém roce co nejsrdečněji pozdravil a popřál vám hodně zdraví, štěstí a úspěchů Dovolte mi, abych se na vás obrátil s následující prosbou, resp. Návrhem. Rádi bychom dále pokračovali v bilaterálních  německo  –  českých projektech,  a to hlavně  v těch, které jsou zaměřeny na děti a mládež, a dále pak v projektech pro seniory.

Pro tento záměr hledáme mladé české lidi, kterým nechybí nadšení a zájem o podobné projekty, to znamená o práci s dětmi a mládeží a o projekty pro seniory.

Oslovuji vás proto s prosbou, zda byste mohli rozšířit mezi mladými lidmi následující informaci:

Hledáme mladé lidi ve věku mezi 18 a 30 roky, kteří se zajímají o přírodu, kulturu a mezinárodní spolupráci. Výhodou jsou pedagogické vzdělání a zkušenosti  s prací v kolektivu dětí, mládeže nebo seniorů. Uvítáme ale i lidi z praxe  a absolventy odborných praktických oborů.

Líbí se vám můj návrh?

Ti, kteří se do projektu přihlásí, budou mít v Grune Schule bezplatné ubytování a stravu a dostanou měsíční kapesné cca 110 €.

Najdete nás na webové adrese : www.gruene-schule-grenzenlos.de., informace jsou bohužel pouze v němčině.

Projekt začíná 1. března 2014.

Popis projektu najdete na : www.jugend-in-aktion.de.

Nabídka Grune Schule je na: http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_form_en.cfm?EID=6002425877.

Budeme se velmi těšit na nějakého mladého českého člověka, ochotného se podílet na projektu. Nezáleží na tom, zda to bude  mladý muž nebo dívka.

Se srdečným pozdravem

Christoph Weidensdorfer

Ředitel / Geschäftsführer

Grüne Schule grenzenlos e.V.

Hauptstraße 93

09619 Zethau

Tel. 037320/8017-14