14. kolo Rumburské hokejové ligy – rekapitulace.

Oba týmy nastoupily se dvěma pětkami a na ledě bylo živo. Na rozdíl od hostů, domácí hráli od začátku hokej! Maximální nasazení v soubojích, rychlost, pravidelné střídání a důraz před oběma brankami na hosty platil. To co zdobilo domácí, chybělo hostům – u kotouče byly pozdě, neochota jít do osobních soubojů, nedůraz před vlastní i soupeřovou brankou. Než si uvědomili, že hrají zápas, prohrávali 5:0! V poslední třetině se hosté snažili o útok, ale na rozjeté, v pohodě již hrající domácí, již neměli. Naopak ještě inkasovali a od potupného hokejového „kanára“ je zachránila jedna střela, která omylem zapadla do brány domácích. Domácí zaslouženě vyhráli.
Fotogalerie : DK Střelnice – Šenov

Boston – Šenov 6 : 6
Byl jsem zvědav, jak se hosté – Šenov, vyrovnají s pondělním debaklem od dékáček. Boston nastoupil s necelými dvěma pětkami a hosté přijeli opět s dvěma. Domácí se do hostů pustili s vervou a již po několika vteřinách zápasu, po prvním útoku, vedli 1:0! Hosté dál předváděli svou pondělní hru, i když s náznaky zlepšení. První třetinu přežili s přijatelným skóre 2:0. V druhé třetině postupně vyrovnávali hru i skóre. Dařilo se jim dostávat Boston pod tlak a úspěšně zakončovat. Boston předváděl svou typickou hru na rychlé brejky s přečíslením obrany soupeře, ale úspěšnost zakončení byla slabá. Poslední třetina nabídla oboustranně bojový hokej a iniciativu v utkání převzali hosté. Přes úpornou snahu obou týmu o vstřelení vítězné branky, utkání skončilo remízou.
Fotogalerie : Boston – Šenov