15. kolo Rumburské hokejové ligy – rekapitulace.

První třetina skončila za stavu 1:4. A zdálo se, že utkání je rozhodnuto. Jenže, domácí ve druhé třetině zpřesnili hru ve svém obranném pásmu, lépe napadali rozehrávku hostů ve střední i útočném pásmu. Odměnou bylo snížení na rozdíl jedné branky na konci druhé třetiny. V poslední třetině se jim i přes maximální snahu nepodařilo alespoň vyrovnat. Naopak hosté své vítězství potvrdili v závěru další brankou. Ve druhé a třetí třetině se hrál oboustranně rychlý, bojovný hokej, na který bylo radost se koukat.
Fotogalerie : DK Střelnice – Boston

Cvikov – Šenov 5 : 10
V každé soutěži se dají najít utkání, která mají svůj vlastní náboj ještě před samotným začátkem, prvním hvizdem rozhodčího. Rivalita, souboj o „vítěze“ mini regionu – derby! Tato utkání mají své kouzlo a sledovat aktéry v akci je zážitek. V této lize tyto atributy splňují utkání mezi Cvikovem a Šenovem. Mírné hecování předzápasem, snaha překvapit soupeře na ledě a hlavně vyhrát! Prostě do tohoto zápasu se dává všechno. Jde o prestiž. A jaké bylo toto derby? Hezké! Hokej se vším co hokej má divákovi nabídnout. Z dosavadního sledování zápasů ligy jsem měl dojem, že sleduji rychlý, svižný hokej. Ale v tomto derby obě mužstva zařadila vyšší rychlostní stupeň a hokej dostal jiné „grády“! Krásné akce, úspěšné zákroky brankářů i úspěšné akce útočníků. I emoce přišly na řadu, včetně krátké chlapské výměny názorů. I když domácí tentokrát utržili debakl, je poctivé napsat, že odehráli hezký zápas a byli hostům důstojným soupeřem. Ale hokej se hraje na vstřelené branky a tam se zcela dařilo hostům.
Fotogalerie : Cvikov – Šenov