16. kolo Rumburské hokejové ligy – rekapitulace.

I přes snahu a bojovnost prostě byli hosté lepší. Dobře bruslili, kombinovali a u puku byli o krok dříve. A to rozhodlo. Domácí se ke konci doslali do útlumu a chybami v obraně nabídli hostům si vypracovat náskok, který udrželi do vítězného konce.
Fotogalerie : DK Střelnice – Cvikov

Cvikov – DK Střelnice 8 : 5
Odveta kola se hrála již druhý den. I tentokrát hosté začali v útlumu. Pomalu bruslili, špatně kombinovali a byli pasivní v osobních soubojích. Domácí hráli jak z partesu a první třetina skončila za stavu 4:1 a to hosté mohli být rádi. V druhé třetině si hokej vzal oddychový čas. Domácí se ukolébali dostatečným náskokem a hosté působili odevzdaně, neškodně. A hokej? Ten odešel na pivo. Jenže tři minuty před koncem druhé třetiny hosté snížili na 4:2. Domácí spali dál. Hosté „ožili“ a třetina skončila za stavu 4:5! V poslední třetině se domácí snažili o zvrat a ten se jim za pomoci hostů, kteří začali hrát pasivně, povedl. Domácí zaslouženě vyhráli, i když jen za výkon v první třetině.
Fotogalerie : Cvikov – DK Střelnice