Šluknov remizoval v Mimoni

V sobotu [8/3] po druhé hodině odpolední sehrál přípravný zápas ve fotbale muži Šluknova (v bílém) s Mimoní na jejich umělé trávě. První poločas to bylo vyrovnané utkání. Hosté byli postupem času i aktivnějším týmem, což přineslo své kýžené ovoce. Ještě do přestávky Patrik Záruba vybojoval v souboji s obráncem míč a po sólu vystřelil vpravo podél domácího brankáře úvodní branku. Stanovil tím poločasové skóre 1:0 pro Šluknov. Domácí řešili nevhodně v prvním poločase jak své výkony mezi sebou, tak i výkon rozhodčího. Některý z hráčů Mimoně to neunesl a prostě odešel do kabiny, nebo jestli jich bylo i víc nevím, nepostřehl jsem to. Jenže vím, že do druhého poločasu nastoupilo jedenáct hráčů a na lavičce zůstal jen trenér. V průběhu druhého dějiství se právě jeden z domácích hráčů zranil a Mimoň hrála v desíti. Od tohoto momentu se domácí tým tímto zvedl a asi 10 minut před koncem po centru domácí hráč zblízka hlavičkou vsítil vyrovnávací branku. Avšak i přes smolnou koncovku zápasu hráči Šluknova předvedli víc jak dobrý výkon.

Mimoň 1:1 Šluknov, poločas 0:1.