Ani na podruhé se import bodů nekonal !!! FK Baník Modlany – SK Stap Tratec 2:0 (0:0)

Po nešťastném zápase v Neštěmicích chtěli Vilémovští borci v Modlanech plně bodovat. První půle tomu nasvědčovala, neboť svého soupeře uzamkli na jeho vlastní půli a bylo jen otázkou času kdy tam spadne nějaký ten gól. Bohužel nespadl, druhá půle se již vyrovnala, zvláště po předčasném odchodu Jindřicha do sprch po červené kartě a byli to domácí, kteří dali dva slepené góly a poslali hosty podruhé za sebou domů nejen bez bodu, ale i bez vstřelené branky. Domácí však přes zimu notně posílili, když v jejich kádru mají např. extepličáky Doležala, Pechara a Tesaříka, exústeckého Karlíka nebo exkladenského Kousala, který svými dvěmi brankami rozhodl toto utkání. Tento tým, mající za sebou venkovní skalp dosud vedoucí Krupky a bojující o záchranu KP, bude určitě minimálně na domácí, nerovné a hrbolaté půdě, velmi zdatným soupeřem pro všechny favority ze špice tabulky. Nejdůležitější minuty zápasu:
11´ – rohový kop hostů zahrával Buryánek, našel volného Soukupa, ale jeho volej šel jen vedle branky domácích
15´- faul na vápně na Buryánka a hosté kopali trestný kop z 18-ti metrů, střela Jircháře však skončila ve zdi
24´- domácí kanonýr Kousal poprvé vyprášil Pepovi Loosovi rukavice dobrou střelou z dálky, ale ten míč chytil
28´- další dobrou střelu druhého kanonýra domácích Vavrince pod břevno Loos vyrazil na rohový kop
První půle byla zcela jasně v režii hostů, kteří jen dvakrát pustili domácí na dostřel Loosovi branky, ale bohužel příliš šancí si nedokázali vypracovat, neboť domácí soupeř měl velmi dobře zformovánu svou obranu, kterou dirigoval exligista Tesařík s velezkušeným Pecharem.
51´- pěkný centr Čudy do vápna domácích, kde nejvýše vyskočil Soukup, ale jeho hlavička šla jen těsně vedle
53´- velmi chytře kopnutý trestný kop Jägra z 20-ti metrů skončil na tyčce domácí svatyně !!!
55´- gólman domácích neudržel míč po střele Choda a Bílek mohl z dorážky skórovat, ale míč do sítě nedopravil
57´- pěkná akce hostů, když Soukup nezištně uvolnil Buryánka, ale ten v čisté šanci sice střílel pod víko, ale
doprostřed, kde stál připraven velmi dobrý domácí gólman a vytáhl konečky prstů balón na rohový kop !!!
58´- dobře zahraný domácí roh Doležalem a kanonýr Kousal střílel z voleje naštěstí jen vedle Loosovi branky
60´- faul domácího Karlíka na našeho hráče, Jindřich jej nechtěně na zemi přišlápl a přišla trochu přísná ČK !
60´- domácí využili rozháranosti hostů kvůli vyloučení, unikli do odkryté obrany a Kousal bodlem skóroval – 1:0
70´- trestný kop Choda gólman domácích vyrazil nohou jen k Bílkovi, ale ten střílel jen vedle branky
72´- dobře nasměrovanou dělovku Jägra z 25-ti metrů domácí gólman bezpečně lapil
74´- centr Buryánka do vápna domácích a zcela volný Chod hlavičkoval jen na horní síť domácích
81´- trestný kop domácích do vápna hostů, kde se k míči dostal Kousal a střelou k tyči nedal Loosovi šanci – 2:0
88´- k odraženému balónu se dostal hostující Soukup, ale v čisté šanci nikým neohrožován střílel jen nad
Této zápas se odehrával nejen na nerovném a hrbolatém terénu, ale také za neustálého nepříjemného větru, který se každou chvíli stáčel jiným směrem, že místy nešlo ani odkopnout balón. To však nemůže být výmluvou hostů k porážce, neboť to vše bylo pro oba týmy stejné. Je to však teprve druhý zápas a dalších 13 je ještě před námi, ale chceme-li se udržet na špici tabulky a nemít starosti se záchranou, musíme jednoznačně začít bodovat alespoň na domácí půdě. Mužstvo na to svou sílu určitě má a věřme, že ji prokáže již tuto sobotu doma proti Kadani od 15 hodin, kam zveme všechny naše fanoušky.