Domácí konečně ukázali svou sílu !!! SK Stap Tratec – FK Tatran Kadaň 6:2 (0:0)

Po dvou zbytečných porážkách venku se poprvé na svém pažitu představili Vilémovští fotbalisté a konečně ukázali svou sílu, když sice v ne zcela kompletní sestavě, sestřelili na jaře zatím bezporážkovou Kadaň rozdílem třídy. Navíc nedali domácí ještě nejméně pět tutovek a kdyby si hosté odvezli desítku nikdo by se nedivil. Zápas narušil silný déšť, který odradil i pár diváků, ale ti co nakonec zůstali, byli nadmíru spokojeni, stejně jako domácí hráči, kterým sice chyběli tři borci, ale ti co je na jejich postech nahradili podali výborný výkon a postarali se i s ostatními ikonami o velmi dobrý výsledek. Nejdůležitější minuty zápasu:
4´ – únik Bílka po pravé straně, pěkný centr a Soukup na 2x poprvé rozvlnil síť soupeře – 1:0
9´- parádní akce po ose Bílek – Jägr – Buryánek a ten nikým neatakován s přehledem zavěsil – 2:0
15´- centr Soukupa a nikým neatakovaný Chod tváří v tvář gólmanovi trefil jen jeho nohu !!!
16´- skvělá dělovka hostů z nohy Hodka šla do břevna Vaňkovi domácí branky
24´- polostřelu Choda zachytil na malém vápně Buryánek, ale neprostřelil gólmana hostů !
25´- obrovská průtrž mračen a hlavní rozhodčí je nucen na deset minut přerušit zápas !!!
37´- přesný centr Buryánka z levé strany a naběhnuvší Bílek potřetí rozvlnil síť soupeře – 3:0
39´- průnik Choda mezi beky hostů, ale jeho dobrou střelu gólman vyrazil do pole
42´- rohový kop Buryánka a odražený balón vystřelil bez přípravy Vlk, ale gólman hostů byl na místě !
45´- trestný kop domácího Vavrouška ze 30-ti metrů hostující gólman lapil !
První půle byla jasně v režii domácích, hosté zahrozili pouze jednou, když gólmana Vaňaka zachránilo břevno, jinak se stále jen bránili nájezdům rozjetého domácího týmu.
48´- výborný centr domácího Choda na Soukupa, který tváří v tvář gólmanovi hostů míč špatně trefil
59´- Chodova česká ulička na Soukupa a ten placírkou k tyči podél gólmana hostů zavěsil – 4:0
70´- hosté v jedné z mála šancí Hodkem, ale ten střílel jen nad branku Vaňaka
71´- přesný centr Čudy na ostrostřelce domácích Soukupa a jeho parádní hlavička skončila v šibenici,
ale pomezní sudí odmával ofsajd !!! I přesto parádní akce a skvělé zakončení a gól !!!
72´- únik střídajícího Mikuly, přesný centr na Krasnického, ale jeho střelu gólman hostí vyrazil
73´- technická střela hostujícího Hodka z velkého čtverce skončila v síti a bylo to – 4:1
76´- únik střídajícího Loose, přesný centr na Soukupa a bylo to už – 5:1
78´- únik Mikuly a další přesný centr na Choda, ale ten střílel jen do gólmana
79´- domácí špílmachr Jägr našel ve vápně volného Loose, ale jeho volej skončil jen na boční síti hostů
85´- hosté vyšachovali domácí obranu a Uhlík šel sám na Vaňaka snížil na – 5:2
88´- střídající mladíček Kurel našel uličkou Soukupa a ten nikým neohrožován stanovil konečné skóre na – 6:2
Domácí na svém velkém hřišti konečně ukázali co v nich je a soupeře, ze kterého měli před utkáním určitý respekt, vyprovodili na cestu zpátky půl tuctem branek. Diváci, kterých se sešlo vcelku dost, se bavili a určitě nelitovali, že nedali přednost biatlonu nebo jiné zábavě. Domácí hráči na závěr sklidili aplaus na otevřené scéně při tradiční děkovačce za přítomnosti svého maskota – medvěda.