Dorost Šluknova sehrál divoký zápas s Chlumcem

V neděli [23/3] od 14,00 hodin na městském fotbalovém stadionu ve Šluknově sehrál místní dorost mistrovský zápas úvodního jarní kola 1.A třídy kraje s Chlumcem. Po divokém průběhu domácí zvítězili 9:4, poločas 4:3. Trenér (ŠLK) Karel Rýdl napsal k utkání:

Hodnocení dnešního zápasu je velmi složité. Bylo duležité vstoupit do jarních bojů soutěže uspěšně a to nám v počátku svazovalo nohy. Velmi špatně jsme hráli v obraně a soupeř to trestal. První poločas byl z naší strany rozpačity, velmi divoký. Přesto skončil v náš prospěch 4:3 i díky vyloučení hostujícího brankáře. O přestávce jsme si mnoho řekli a né zrovna v klidné atmosféře. Chlapci si to vzali k srdci, na hře to bylo znát. Ani né tolik po té fotbalové kvalitě, spíše zanícenou bojovností a nasazením . Především mě potěšilo prolomení smuly v zakončení. Nakonec jsme vyhráli 9:4 a z pohledu a zlepšením v druhé části zcela zaslouženě. Věřím, že kluci byli jen nervozní, přiliš natěšeni na mistrák, že se to zas srovná. Děkuji divákum za přízen, za dobrou atmosféru a že přišlo mnoho našich fanoušků i v tak nevlídném počasí.

Branky : Mendel 3 , Ždánský 3 , Altman , Mráz , Zabilka
Rozhodčí : Budský st.
ŽK : 2-2; ČK : 0:1
Návštěva : 100 diváků
Sestava : Čerkl – Žák , Oplt , Ahrend – Holeček – Mráz , Chlan , Mendel , Altman – Calvitti , Žďánský
Střídali : Jetýlek , Son , Zabilka