Plichta bez gólů při prvním jarním počasí v Kotlině (FK VARNSDORF – FK ÚSTÍ NA LABEM 0:0)

Psali jsme, že bezbranková remíza nic neřeší? Nedělní utkání (6. 4.) týmu FK Varnsdorf s FK Ústí nad Labem tedy opravdu nevyřešilo vůbec nic. Na pohled nudný fotbal, ve kterém nepadl ani jeden gól a oba týmy si tedy z prosluněné Kotliny odnáší po bodu. Výkopem v 16:30 začal vyrovnaný souboj dvou celků s velkými cíli z přední části tabulky. První poločas nenabídl žádnou vyloženou šanci a hrál se spíše bojovný fotbal okolo středu hřiště.

Ani k druhé části utkání není nic moc co říci. Jeden tisíc čtyřicet osm diváků bylo v pozoru až v sedmdesáté minutě, kdy ze standardky povedeně pálil Breite, bohužel do rukavic ústeckého brankáře. O čtyři minuty později si do vyložené gólovky nabíhal Kotiš, když mu nabízel nádherný balón jeden z jeho spoluhráčů. Kapitán domácích ale balón poslal za plot varnsdorfského stadionu.

Varnsdorf ani Ústí neukázaly fotbal, který by patřil na špičku druholigové soutěže. Obě družstva mají po jednadvacátém kole Fotbalové národní ligy 33 bodů.