Vilémov obrátil zápas a porazil Vyšehrad 3:2

Po nepřesvědčivých výsledcích v minulých kolech nezačal Vilémov ani doma příliš šťastně a po prvním poločase prohrával 0:1.  Ve druhém však jakoby si hráči vzpomněli jak proč jsou na hřišti, začali se tlačit k brance soupeře a podařilo se jim vstřelit tři branky. Potom se chvíli hrálo nahoru — dolu, takhle, myslím, byl vymyšlený fotbal. Aby se diváci bavili. Soupeř z Vyšehradu korigoval výsledek v poslední minutě.

K průběhu zápasu ještě patří tahle informace: náš fotoreportér byl trefen míčem do hlavy. Naštěstí ne natolik, aby ho odnesli, ale stačilo to k tomu, aby fotografie vyrovnávacího gólu (na jedna jedna) vypadala takhle:

Připravil se tak o prémie.

Ale vyfotil pro vás slečnu rozhodčí, tak jsme mu je zase vrátili.

A tady zbytek fotografií. Kompletní referát doplníme.

V dalším utkání divize skupiny B hostil doma Vilémov výborný celek Slavoje Vyšehrad, který místy předváděl skutečně hru hodnou ČFL a po celý první poločas udával tempo hry a byl lepší než domácí celek a zaslouženě vedl. Po změně stran domácí přidali, hosté trochu ustrnuli a byli to domácí, kterým vyšlo skoro vše na co sáhli. Kanonýr Dvořák dokázal během 17-ti minut třikrát rozvlnit síť hostující svatyně a tak body zůstaly doma. Nejdůležitější minuty zápasu: 5´- trestný kop hostů z 18 metrů přes zeď Hradeckého gólman Loos lapil 8´- Dvořákovu pěknou střelu srazil bek hostů hlavou na rohový kop 11´- dělovku hostujícího Kohouta domácí gólman Loos vyboxoval do pole 16´- centr Buryánka z TK od postranní čáry hlavičkoval Stehlík jen do gólmana hostů 17´- odražený balón trefil pravačkou Buryánek, ale míč šel jen těsně vedle branky hostů 29´- trestný kop Buryánka z 20-ti metrů skončil nad brankou hostů 36´- hosté rozebrali obranu domácích a Hradecký střelou po zemi k tyči otevřel skóre – 0:1 Ve druhé půli došlo k několika změnám v obou týmech a domácí neskutečně ožili. V rozmezí od 52. do 69. minuty nevěděli hosté co s domácími hráči a ti toho dokázali využít a vstřelit díky hattricku Dvořáka tři branky a otočit skóre tak trochu nečekaně ve svůj prospěch. 52´- domácí rozehrávač Chod poslal do běhu Kopřivu, ten na milimetr přesně nacentroval míč na naběhnuvšího si Dvořáka, který do odryté branky srovnal skóre zápasu na – 1:1 63´- hostující štírek Kočí se proháčkoval obranou domácích, ale jeho střelu Loos vyrazil 66´- na zpětný centr Buryánka si naběhl Dvořák a technickou střelou k tyči zavěsil – 2:1 67´- centr hostů do vápna srazil Hyka na tyč a od ní se míč po lajně dostal do rukou Loose 69´- Buryánkův chytrý lob přistál na noze volného Dvořáka a ten si míč zpracoval, podíval se na vyběhnuvšího gólmana hostů a „panenkovským dloubáčkem“ jej přehodil do sítě – 3:1 70´- dělovka Dvořáka z hranice velkého čtverce jen olízla boční síť – málem haštyrk !!! 77´- hosté v úniku a Banatynsky přestřelil v čisté šanci odkrytou branku Loose 80´- domácí Kurel se dostal do čisté šance, ale místo lobu přes gólmana zbytečně přihrával 86´- dělovku domácího Buryánka hostující gólman vyboxoval na rohový kop 91´- centr hostů do vápna, kde se objevil nekrytý Švejda a ten hlavou snížil na – 3:2 Po delší době domácí zahráli skvělý fotbal a dokázali se vyrovnat soupeři zvučného jména. Zvláště ve druhé půli byli hosté několikrát zaskočeni bojovnou a technickou hrou domácích, podporovanou skvělými fanoušky. Hosté, kteří po zápase poseděli u občerstvovacích stanic vystřihli pochvalu domácím nejen za steaky, ale na celý areál a atmosféru. Ke zdařilému utkání přispěli svým výkonem i všichni tři rozhodčí. Sestava Vilémova: Loos – Hyka, Šmalcl, Stehlík, Kopřiva, Očipka, Chod, Dobeš (46´- Zadina), Buryánek, Dvořák, Kurel st. (80´- Kurel ml.) Chyběli: Vaňák, Jirchář, Čuda a Winzig Připraveni ještě: Vavroušek, Zelinger a Maier ml., Nejlepší hráči utkání: Kopřiva (Vil.) a Kočí (Vyš.) Diváci: 260 nadšených !!! Rozhodčí: Vnuk – Svoboda, Zadinová Delegát svazu : pan Štěpánek ŽK: 0 : 3 ČK: 0 : 0 Rohy: 7 – 7 Držení míče: 49% – 51% Ofsajdy: 4:3 Fauly: 14 – 15 Střely na bránu: 8 – 8 Mimo: 6 -6 Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák