Šluknov konečně na jaře naplno bodoval, zvítězil nad Libouchcem 3:0

V sobotu [12/4] od 16,30 hodin na fotbalovém stadionu ve Šluknově se domácí celek mužů utkal s nepříjemným soupeřem Libouchcem. Vítězství 3:0 si zcela zasloužili a to za celkový týmový výkon. Soupeř se jevil však velice dobře technicky, takticky, fyzicky, měl i výškovou převahu. Jenže šluknovští šli za svým cílem minutu po minutě, trpělivě (přispělo k tomu i zbytečné vyloučení dvou hráčů soupeře v druhém poločase), udrželi nervy na uzdě a dočkali se pěkných tří branek v druhém poločase. Hlavně ta první gólová akce se jen tak nevidí. O přestávce se vylosovalo ze vstupenek tři soutěžící a ti se utkali v soutěži o tablet. Kdo kopne z vápna míč tak, že bude nejblíže ke středové čáře, vyhraje zmiňovanou cenu. Zvítězila slečna na fotce zhora. Tombola byla zvlášť o hodnotné ceny. Soutěž o tablet bude každý domácí zápas (sponzorem je Vladimír Krupa restaurace na stadionu ŠLK). Posledním domácím zápase se bude v dovednostní soutěži o LCD televizor.

Podrobnosti k zápasu a video naleznete na ofiko stránkách fotbalu Šluknova, kde do pondělí bude i zpráva z utkání k dispo.

Šluknov 3:0 Libouchec (pol.0:0), střelci utkání Z.Kirchner, A.Holešovský a T.Altman

Příští domácí utkání Šluknova je v sobotu 26.4.2014 od 17,00 hodin, přijďte, třebas vyhrajete tablet.