FK Louny – SK Stap Tratec 2:0 (1:0)

Hosté přijeli opět v nekompletní sestavě, když jim chyběl služebně zaneprázdněný špílmachr Jägr, který je v Číně, dále pak zraněný Bílek, nedoléčení Jindřich a Očipka a navíc sádru na ruce má Vichterey, takže se jelo jen ve 14-ti lidech. Na velkém hřiště, které sice nebylo zcela rovné, ale spíše více méně vlnité, se po celý zápas hrálo nahoru a dolů a utkání se muselo líbit všem příchozím fanouškům. Bohužel mladičký hlavní sudí udělal hrubou chybu, když místo faulu ve vápně na Loose odpískal nesmyslnou penaltu, ze které se domácí dostali do vedení a to byl zřejmě rozhodující moment zápasu.
Nejdůležitější minuty zápasu:
4´ – parádní dělovku Buryánka z hranice velkého čtverce domácí gólman vytěsnil na rohový kop !!!
16´- rohový kop domácích, trma vrma před brankou hostů a odražený balón napálil Suchý do tyče !!!
17´- rychlý brejk hostů, centr Kurela ml. na Soukupa, ale tomu chyběly milimetry před domácím gólmanem
24´- další krásný projektil hostů v podání Choda, který z 20-ti metrů těsně minul šibenici domácí branky !!!
26´- roh domácích a opět závar před brankou hostů, kde musel Vavroušek vykopávat z brankové lajny míč !!!
27´- trestný kop domácích z 18-ti metrů zahrával Suchý, ale trefil jen dobře postavenou zeď hostů
33´- omyl hlavního sudího, který faul na Loose otočil a pískl nesmyslnou penaltu, kterou Trup proměnil – 1:0
36´- centr Kurela a dobře mířenou střelu Vavrouška srazil bek domácích na rohový kop hostů
41´- dlouhý aut Krasnického a Soukupovu hlavičku výtečný gólman domácích na brankové čáře na 2x lapil
První půle byla vyrovnaná a nebýt omylu hlavního sudího, který se po zápase přišel omluvit hostujícím hráčům a funkcionářům, tak měla skončil bez branek, i když šancí na obou stranách bylo víc než dost. Na šance se však fotbal nehraje, jen na platné góly a ty se na obou stranách krom penalty, nekonaly.
46´- dlouhý aut Krasnického do vápna domácích, kde se k odraženému balónu dostal Chod, ale z 10 m přestřelil
58´- rohový kop domácích a na zadní tyči nepřikrytý Exner hlavou těsně minul branku hostujícího Loose
61´- chybná rozehra gólmana Loose na Čudu přímo na kopačku Koudelky a ten v pohodě zvýšil na – 2:0 !!!
73´- další parádní dělovka hostujícího Choda zpoza vápna k tyči, ale výtečný gólman domácích míč vytěsnil !!!
79´- odražený balón napálil Vavroušek z voleje k tyči, ale domácí gólman míč zázračně vytáhl na rohový kop !!!
86´- technickou střelu Buryánka do šibenice opět zlikvidoval velmi pozorný gólman domácího celku !!!
88´- dlouhý centr Choda do vápna hlavičkoval Vlk a po něm Soukup, ale za překonaného gólmana domácích
zaskočil zkušený stopér Jamrich a z brakové čáry stačil míč vyhlavičkovat na poslední rohový kop pro hosty !
Začátek druhé půle byl ve znamení obrovského tlaku hostů a vyrovnání viselo na vlásku, jenže pak přišlo nedorozumění mezi Loosem a Čudou a domácí se laciným gólem dostali do dvoubrankového vedení a to dostalo hosty do křečí a i když se snažili seč mohli, kontaktní branku pro zvýraznění snahy o vyrovnání nevstřelili a tak odjeli zvenčí opět bez očekávaných bodů, které by jim zajistili skok až na 4.místo v tabulce, vzhledem k situaci, která po víkendu nastala. Nevadí jedeme dál hoši !!!