Šluknovský dorost potvrdil dobrou formu a porazil doma Střekov 8:3

V neděli [11/5] od 14,00 hodin sehrál dorost Šluknova mistrovský zápas 1.A třídy krajské soutěže se Střekovem a po vlažném začátku utkání domácí hráči (v bílém) potvrdili dobrou formu. Konečné vítězství 8:3 je tím důkazem.  Počasí nám přálo, diváků dorazilo dost a hra kluků taky časem vygradovala na standardní výkon. Zprvu si kluci mysleli, že jim to vítězství soupeř z Ústí nejspíš daruje, ale opak byl pravdou. Poločas skončil jen rozdílem jedné branky a to 2:1. Ještě v prvním poločase neudržel nervy na uzdě hráč Střekova, kdy za zcela zbytečné oplacení po odpískání faulu na něho, vyfasoval červenou kartu. V druhém dějiství to bylo na pohodu, celkem bez nervů. I když musím pochválit kluky ze Střekova za předvedenou bojovnost.

SK Plaston Šluknov – Střekov 8:3 (2:1)

Branky Šluknova : Altman 3, Mendel 2, Chlan, Žďánský, Jetýlek