Fotbal FK Varnsdorf – Fastav Zlín 2:1

Poslední domácí utkání letošní sezony varnsdorfští zvládli a zvítězili. Zápas začali aktivně hosté, ale již v 10 minutě z prvního útoku domácích inkasovali. Zlínští měli dál více ze hry, ale ve 30 minutě opět udeřili domácí a zvýšili skóre na 2:0. Na konci prvního poločasu domácí zlikvidovali nebezpečnou akci hostů a šlo se do kabin. Do druhého poločasu domácí nastoupili pasivně, přenechali soupeři iniciativu a byli po zásluze potrestáni. V 60 minutě byl stav 2:1. To se již z hlediště ozývali výkřiky : „ … přestaňte bránit a začněte hrát fotbal!“. Hra se postupně vyrovnala, ale také přitvrdila a žlutých karet na obou stranách začalo přibývat. Domácí mohli zvýšit vedení z nařízené penalty za „sražení“ útočníka. Nedali. Hosté si vytvořili dvě slibné příležitosti, ale neproměnili ani jednu. Domácí mohli dohrávat závěr utkání v poklidu, ale to by museli proměnit i poslední tutovku. V prodloužení byli před brankou hostů dva domácí útočníci, kteří si tak dlouho dávali přednost, kdo vstřelí gól, až se brankář hostů naštval a balon jim sebral. Skóre se tak již do konce zápasu neměnilo.