weby pro nejsevernější čechy

Lužické sedmistovky – 18. ročník

Již tuto sobotu 14. června 2014 Vás budeme očekávat na nádvoří základní školy ve Chřibské, abychom Vás přesně v 9:13 SEČ začali vypouštět do krajiny Lužických hor. Pevně věřím, že jste připraveni… My ANO! Abyste se mohli ještě více těšit, lehce Vám poodhalíme pár dosud nezveřejněných informací:

8:00 – PREZENTACE

prezentovat (a tedy i startovat) je možné kdykoli v průběhu celého dopoledne, startovné je pouhých 120,- Kč

8:55 – ROZPRAVA

letos bude opravdu nutné, aby si rozpravu vyslechli všichni

9:13 – START

startovat se bude průběžně v rozestupech min. 30 sec.

12:00 – OBĚD

každý ve své režii!

13:29 – předpokládaný příjezd nejrychlejších (Jirky Švorce a jemu podobných… – loni to dal za 4:16:16).

Vyhlášení nejrychlejšího rychlíka, nebo rychlíků proběhne jako obvykle dle aktuální situace na trati.

Pivo bude pro startující grátis tak, jak je tomu už po několik ročníků. Pouze Vás chci poprosit, abyste si s sebou vzali vlastní nádobu, nejlépe tlusté sklo. Neznamená to, že kelímky mít nebudeme, ale každoročně jich po závodě likvidujeme velkou spoustu a tak nějak je nám to líto. Odpadů vyprodukujeme i beztak spoustu, tak se to pokusme aspoň trochu minimalizovat. Navíc KOCOUR ze skla, je přece lepší!

No a jak je to s tím letošním překvapením? Přiznám se, že jsem nečekal takovou vlnu zvědavosti a spekulací o tom, co se chystá. Inu léta běží a těch 10 Lužických sedmistovek všichni důvěrně známe. Tak jsme došli k závěru, že bychom se měli vrátit k původní myšlence. Tedy k tomu, že vždycky je co objevovat. Vrcholů zůstane stále 10, ale letos se nám jeden vymění. Který ubude a který nový jsme vybrali? To se dozvíte až v sobotu. A věřte mi prosím, bude to stát za to! (Ještěd to nebude!)

Těšíme se na Vás!

Arny

HK Varnsdorf a tým L700