Vilémov získal po velmi dobrém výkonu již potřetí v historii Severočeský pohár! Porazil Litvínov 2:3

FK Litvínov – SK Stap Tratec 2:3 (2:3)

5´ – výborná šance vilémovského Vavrouška, ale nedokázal míč propasírovat do branky soupeře
14´- dobře zahraný trestný kop Jägra přistál na hlavě Dobeše, ale míč z jeho hlavy pozorný gólman lapil
21´- pěkná akce po ose Čuda – Vichterey – Soukup a vilémovský kanonýr se nemýlil – 0:1
29´- přesný centr Jägr na Soukupa a ten lehkou střelou k tyči zvýšil pro hosty již na velmi nadějných – 0:2
38´- odražený balón ve skrumáži se dostal k Vrbovi a ten dělovkou do šibenice snížil na – 1:2
39´- než se hosté stačili rozkoukat domácí Dragoun po trestném kopu vyrovnal na – 2:2
42´- pěknou střelu vilémovského Choda z hranice velkého vápna výborný gólman domácích chytil
43´- prudký centr Choda do vápna z trestného kopu prošel až k tyči domácích, ale gólman míč vyškrábl na roh
45´- odražený balón dostal na svou levačku Vichterey a s tečí obránce poslal hosty opět do vedení – 2:3

V první půli byli hosté (měli to tam 115 km) o něco lepší než skoro domácí celek (mají to tam 15 km), ale dvouminutový výpadek je stál pohodlné vedení. Naštěstí se prosadil ostrostřelec Vichterey a do šatny dal veledůležitou branku, která jak se nakonec ukázalo byla rozhodující pro zisk poháru.

59´- chytrý dloubáček domácího Vrby, ale pozorný Loos v brance hostů míč vytáhl přes branku na rohový kop
71´- chyba domácích a Bílek šel sám na gólmana, ale místo přihrávky do volna Soukupovi střílel jen do branaře !
75´- pěknou dělovku Buryánka domácí gólman s námahou vyrazil na rohový kop
76´- závar před brankou hostí a tvrdý faul na Loose, znamenal jeho střídání a potrhané vazy v rameni, což pro
něj i pro celý vilémovský kádr znamená šest týdnů pauzy. Ještě, že je již skoro konec sezóny.
77´- parádní střelu výborně hrajícího domácího mladíka Vrby vyrazil Vaňak na rohový kop
88´- domácí zahrávali rohový kop, do velkého čtverce si naběhl i gólman, ale hosté míč získali a Jägr poslal do
volna Soukupa, ten chtěl dlouhým padáčkem do prázdné svatyně vstřelit rozhodující branku, ale míč šel
jen těsně vedle tyčky již zcela opuštěné branky – škoda !!!

Ve druhé půli měli hosté tutovku v podání Bílka, který měl zvolit přihrávku místo střely a mohlo být rozhodnuto. Poslední desetiminutovku vytáhli domácí do úroku i stopéra a nakonec i gólmana, ale hosté těsný výsledek uhájili a po zásluze si odvezli výhru, pohár a finanční odměnu. Výbornou atmosféru na tribuně díky 28 fandům z Vilémova, převážně ve žlutých tričkách, s trumpetami, šálami, bubny a svým medvědím maskotem, podtrhli svým výkonem i všichni tři sudí v čele s hlavním panem Zvonařem, kteří zvládli zápas na podtrženou jedničku.