Vilémov ukončil sezonu plichtou a pěknám třetím místem. SK Stap Tratec FK Krupka 2:2 (0:1) – 1:2 na PK

Hosté přijeli do Vilémova s výrazně vyztuženou obranou, jediným vytaženým útočníkem a s jasným cílem neprohrát. Domácí nenastoupili v optimální sestavě a navíc hned ve 3.minutě hry musel odstoupit pro svalové zranění jejich klíčový defenzivní hráč Dobeš, což bylo velké oslabení. . Nejdůležitější minuty zápasu: 19´ – pěkná ulička domácího Choda na Soukupa, ale ten v dobré šanci střílel jen nad branku hostů !
25´- hosté v jednom z rychlých brejků po ztrátě balónu domácích a jejich kanonýr D.Valenta zavěsil – 0:1 !!!
38´- přesný centr Jägra do vápna hostů, ale volej domácího kanonýra Soukupa skončil jen těsně vedle brány !
40´- chytrý centr Choda na Vavrouška, který stál sám pět metrů před gólmanem hostů, ale střílel jen do něho !!!
44´- rychlý průnik domácího Bílka do vápna, ale jeho střelu stačil bek hostů srazit v poslední chvíli na roh !
V první půli byli domácí aktivnější, ale jediná chybička v obranné fázi znamenala pro hosty vedení. Škoda dvou čistých šancí domácích, kteří se snažili seč mohli, neboť chtěli v posledním zápase jara na domácí půdě vyhrát a nebo alespoň neprohrát, aby uhájili pěkné konečné 3.místo v tabulce Krajského přeboru.
49´- dlouhý aut Krasnického přímo na hlavu Vlka, ale míč šel jen těsně mimo branku hostů
54´- dělovka hostujícího kanonýra Bikára z 20-ti metrů šla jen těsně vedle domácí branky
55´- trestný kop Jägra odrazil bek hostů k Jirchářovi, ale jeho volej šel vysoko nad branku hostů
62´- hosté v dalším rychlém brejku a jejich kanonýr D.Valenta si pohrál s obranou a skóroval podruhé – 0:2
66´- Chodova patička mezi beky a Vavroušek byl opět sám proti gólmanovi hostů, ale střílel znovu do něho !!!
68´- faul na domácího Soukupa a trestný kop z hranice velkého čtverce střílel Chod, hostující gólman míč vyrazil
před sebe, ale dobíhající Vavroušek střílel opět jen do něj !!!
76´- ulička Vavrouška a Soukup byl sám před gólmanem hostů, ale ten mu zmenšil úhel a jeho střelu vyrazil !!!
81´- dlouhý balón do vápna hostů, faul na Vavrouška a nařízená penalta, kterou proměnil Jägr – 1:2
84´- skvělé sólo Vavrouška, gólman hostů vyběhl a jeho nepříliš dobře mířenou střelu vyrazil !!!
89´- další centr do vápna hostů, Vavroušek byl stažen k zemi byl z toho v pořadí již druhý pokutový kop pro
domácí. Míč si postavil Chod, který nedal, ale hosté předčasně vběhli do vápna, takže se PK opakoval a
nový exekutor Jirchář jej proměnil a srovnal stav utkání na – 2:2 !!!

Ve druhé půli chtěli domácí zápas otočit ve svůj prospěch a nebýt neproměněných šancí, tak se jim to podařilo. Hosté se jen urputně bránili a podnikali rychlé brejky, ze kterých jejich kanonýr Valenta dokázal i podruhé skórovat a to rozhodlo o tom, že i když domácí vyrovnali a získali tak jistotu 3.místa, hosté tímto výsledkem postupují do divize. V penaltovém rozstřelu domácí Kurel ml. ani Jirchář nedali, kdežto hosté se trefili dvakrát a tak patřil druhý bod jim. V tomto ohledu již o nic nešlo, vše bylo rozhodnuto. Velmi dobrý výkon podali i rozhodčí, kteří byli nominováni z ČFL a přijeli až z Plzně. Výborná divácká kulisa nakonec byla s bodem spokojena a v závěrečné děkovačce hráčům Vilémova aplaudovala. Zápas navštívil ke konci i předseda KFS pan Táncoš, který předal na závěr hostům pohár pro vítěze Krajského přeboru. Hosté pak stříkali šampaňským a domácí fanoušci jim potleskem na otevřené scéně vzdali hold k postupu do divize.