Varnsdorfská U21 prohrála 0:6 s U21 Bohemkou Praha 1905

Dnes v pondělí [11/85] od 17,00 hodin v Kotlině ve Varnsdorfu místní juniorka U21 prohrála 0:6 s U21 Bohemians Praha 1905. Telegraficky převzato z webu Varnsdorfu:

FK Varnsdorf – Bohemians Praha 1905 0:6 / 0:5/

Branky: 20. Trnka, 28. Artemuk, 31. Hauer (vla.), 35. Artemuk, 45. Hejno, 72. Řezníček

Sestavy:

FK Varnsdorf: Klouda – Vomáčka, Čurgali, Šimoník (77. Šiška), Černohorský, Černý (46. Hoke), Mpong, Hauer (46. Ruszó), Halbich, Breburda (63. Kučera), Prieložný.

Bohemians Praha 1905: Gabriš – Vacík (67. Lukáš), Žaloudek, Košata, Trnka, Řezníček, Koštíř, Khumalo, Hubínek (55. Pechr), Artemuk (36. Hejno), Malina (78. Nováček).

Pavel Hauer: Dnešní zápas se nám nepovedl. Prvních 20 minut jsme hráli vyrovnanou partii. Bohužel pak jsme dostali rychlé góly a to nás srazilo. Poté měla Bohemka už zápas pod kontrolou. V posledních 15ti minutách jsme měli několik šancí, ale bohužel jsme žádnou neproměnili.

Jan Prieložný: Dnes jsme odehráli těžké utkání. Do 20.minuty jsme byli rovnocenným soupeřem. Měli jsme pár šancí. Poté jsme vypadli ze hry a soupeř trestal každou chybu. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji. Dostali jsme se do několika šancí, bohužel jsme je nevyřešili správně. Určitě bych dnes vyzdvihnul náhradníky, kteří dodali mužsvu náboj do druhé části hry. Nezbývá než se poučit z prvního poločasu a zamezit našim kolapsům.

Co k tomu dodat? Asi jen to, že se z toho musí kluci oklepat, vzít si z toho ponaučení a makat na sobě.