Šluknov porazil v úvodu nového soutěžního fotbalového roku 1.A třídy kraje Jílové 3:1

V sobotu [23/8] od 17.00 hodin začal nový fotbalový ročník 2014-2015 v 1.A třídě Ústeckého kraje pro hráče ze Šluknova (v modrém na fotkách) zaslouženou výhorou 3:1 na hřišti v Jílovém. Vzhledem k tomu, že trenér Šluknova Ladislav Čurgali (na úvodní fotce) doladil konečnou taktiku zápasu až na místě u kafe, tak je to nejlepší start do sezóny posledních pár let. On, hráči, vedoucí mužstva i já sám jsme si však vědomi, že sezóna končí až příští rok, tzn. za hodně dlouho. První poločas skončil 1:1. Po laciné penaltě ve 26.minutě se ujalo Jílové vedení, ale hned za 4 minuty srovnal průběžný stav po rohovém kopu kapitán A. Holešovský. Po přestávce Šluknov kontroloval hru a v 52 minutě po individuální akci navýšil stav na 2:1 J.Dobeš. Hned za dvě minuty změnil na konečné skóre 3:1 Peter Očipka. Tímto výsledkem zápas skončil. Šluknov podal týmový, bojovný, taktický výkon a tři body si odvezl z Jílového zcela právem.

Příští zápas sehraje Šluknov v neděli 31.08.2014 od 17.00 hodin s Českou Kamenicí.

Zde naleznete zprávu ze zápasu, fotky max.do úterý … video už tam je umístěné.