Šluknov doma porazil Českou Kamenici až na penalty

Bleskovka: Netradičně v neděli [31/8] od 17,00 hodin sehrál Šluknov mistrovský zápas na domácím hřišti s Českou Kamenicí. Po boji 1:1 v základní hrací době, kdy domáci vyrovnávali cca v 89.minutě J.Hajdukem (na úvodní fotce v bílém), druhý bod nakonec domácí celek získal v penaltovém rozstřelu. K utkání napsal trenér Šluknova Ladislav Čurgali:

Utkání před krásnou diváckou kulisou bylo určitě velmi zajímavé. Hosté nás v první půli překvapili, protože lépe kombinovali. My jsme však byli přímočařejší a vytvářeli si daleko více příležitostí. Důkazem jsou dvě břevna a jedna tyč mimo dalších několika tutovek. V druhé půli se stalo to, co jsme nechtěli, když jsme brzy obdrželi branku. Kombinace nám nadále skřípala, přesto musím mužstvo pochválit za vůli po vyrovnání. Odměna přišla v závěru, když Hajduk nechytatelně vystřelil k tyči. Zasloužený druhý bod jsme získali v penaltovém roztřelu, když brankář P.Janda nejen že jednu penaltu chytil, ale i jednu vstřelil. Před zápasem bychom brali jen tři body, ale nakonec jsme šťastni i za ty dva. Děkujeme všem divákům za podporu!