Pavel Horák opět řádil proti Křešicím

V sobotu [28/9] na fotbalovém stadionu Šluknov porazil 4:1 celek z Křešic u Litoměřic. Nemalou měrou tomu dopomohl Pavel Horák (na úvodní fotce druhý zleva v modrém). Musím zde napsat a byla by to i jeho slova, že to nebyla jen jeho zásluha, ale i díky skvělé kolektivní hře celého mužstva, včetně střídajících hráčů, fandících diváků a skandujícího modrobílého kotle fans Plastonu.  Bylo slunečné fotbalové počasí, jak slibovali experti přes wetter všude možně. Domácí hráči vlítli do utkání s elánem a ve 28 minutě bylo skóre 3:0 pro ně. Do poločasu sice soupeř z Křešic snížil, ale šluknovští si utkání v druhém dějiství takticky pohlídali a ještě jednu branku přidali. Hráči, trenér, vedení mužstva děkují divákům a kotli fanklubu za jejich podporu, Karin Vajsové za ušití tří nových klubových vlajek. Láďovi Krupovi (provozovateli restaurace na stadionu) za věnovávání tabletu (na každý domácí zápas) do jednoduché dovednostní soutěže a nyní i za věnování 10ti lístků do tomboly na dnešní zápas Synot ligy Liberce versus Mladá Boleslav.

Video i více fotek ze zápasu již naleznete zde a zpráva tam bude (si myslím) max.do pondělí.

Sumasumárum zápasu 6.kola krajské A třidy:

SK Plaston Šluknov – FK Shoeller Křešice 4:1 (3:1)

Branky : Horák 2, Kirchner, Hajduk – Satran

Rozhodčí : Holly – Kolátor, Doubek
ŽK : Zadina, Zounar – Lenrt, Kuchař, Patka
Návštěva : 160 diváků
Sestava : Janda – Knížek, Lukáč, Holešovský, Koukol, Altman (Mráz), Kirchner, Dobeš (Zadina), Hajduk, Horák (Uchytil), Zounar
Sestava hostů : Větvička, Patka, Kuhn, Rusý (Restey), Lepič, Satran, Suchánek, Lenrt, Kuchař, Cibulka, Dvořák