weby pro nejsevernější čechy

Senátor Linhart píše:

Vážení obyvatelé celého Děčínska, spoluobčané, milí sousedé, přátelé. Skončily volby do Senátu a já se díky vám na dalších šest let stávám senátorem za obvod Děčín. Mandát jsem získal největší převahou hlasů z celé ČR, což je pro mě obrovský závazek. Svoji volbou jste jednak ocenili konkrétní výsledky mé práce, ale dali jste také najevo, že stejnou práci a nasazení ode mne nyní očekáváte v této ústavní funkci. Jsem si tohoto vašeho očekávání velmi dobře vědom a v následujících letech se ho pokusím naplnit. Mrzí mě, že senátor má ale velice malé pravomoci.
Nyní musím uspořádat poměry ve vedení města Krásná Lípa, v jehož čele jsem tak či tak stál dvacet let, protože opravdu nebudu dále starostou. Nehodlám ovšem ztrácet čas. V nejbližší době se spojím se starosty Děčínska, neboť oni jsou nejlepšími tlumočníky konkrétních problémů. A také se zástupci alespoň několika důležitých podniků a firem. Dejte mi tedy chvilku času.
Chtěl bych poděkovat nejen voličům, ale také všem spolupracovníkům, se kterými jsem měl možnost za uplynulých dvacet let spolupracovat, jak na radnici, tak v Českém Švýcarsku. Bylo jich mnoho a všichni odvedli velký kus práce. Jednoznačně tím ukazují, že se dají dělat věci alespoň trochu nadstandardně.
V nastávajících šesti letech se budu takto snažit pracovat pro náš celý region.
Děkuji a pojďme do toho společně.
Zkusme otáčet nejen senát na sever.
Zbyněk Linhart, senátor Parlamentu ČR za obvod Děčín