Mladší žáci ze Šluknova válí letos v okresním přeboru [skupina sever]

Včera [25/10] dopoledne sehráli mladší žáci Šluknova zápas s Dolní Poustevnou a zvítězili 7:1 na městském stadionu Slávy Novotného. Musím zde napsat, že úvodní minuty tohoto utkání se pro Šluknov nevyvíjel moc příznivě. Po pár minutách se hosté ujali vedení po pěkné brejkové akci. Šluknovští se nemohli dlouhou dobu prosadit, soupeř se houževnatě bránil. Do poločasu obrana hostů nevydržela a do přestávky šluknovští kluci otočili skóre na svojí stranu (nepamatuji si výsledek prvního dějiství, omlouvám se). Nekonec domácí zvítězili 7:1 a trenéři Tonda Holešovský s Láďou Zemanem mohli své kluky pochválit.

Zde se můžete podívat na dosavadní výsledky i po následném doplnění utkání s Dolní Poustevnou mladšího žactva Šluknova.