SK Stap Tratec – FK Louny 2:1 (0:0)

Do Vilémova tentokráte přijel třetí celek tabulky a chtěl hrát otevřený fotbal. To domácím vyhotovuje, neboť hrát do plného obranného valu jim příliš nejde a nedokáží si s tím poradit. Lounští borci se ukázali jako zatím nejlepší celek, který se na podzim ve Vilémově představil a v první půli měli dokonce dvě velmi dobré šanci oproti jediné tutovce domácích. Ani jeden tým šance ale nedokázal zužitkovat a tak byl stav na ukazateli skóre v půli bezbrankový. 6´- centr Čudy do vápna hostů a hlavička Vavrouška, ale tu vyrazil bek hostů tělem z brankové čáry
19´- chyba v rozehře domácích a kanonýr hostů Vodička v čisté šanci trefil jen nohy gólmana Loose
23´- pěkný centr hostů do vápna domácích, ale hlavičku Vodičky lapil skvěle postavený Loos na brankové čáře
45´- Jägr našel ve vápně hostů dobře postaveného Očipku, ale ten pálil jen slabou ranou do gólmana
V první půli se hrál pohledný fotbal, ve kterém měli míč na svých kopačkách přeci jen o něco déle výborní hosté. Domácí přebudovali obranu, neboť jim stále chyběl zraněný Krasnický a ta, dobře dirigovaná jinak útočníkem Soukupem, kromě těch dvou avizovaných šancí příliš chyb neudělala.
52´- Očipka našel na vápně Vavrouška, který se opřel do míče a nechytatelnou střelou k tyči zavěsil – 1:0
57´- střílený centr Jindřicha gólman hostů vyrazil před sebe a dobíhající Betyár míč dopravil do sítě – 2:0
62´- dobrá střela zkušeného Zelinky z 18-ti metrů skončila vedle svatyně domácích
63´- ulička Vavrouška na Betyára, který šel sám na gólmana, ale trefil jen jeho rozpaženou ruku
67´- únik hostů a s trochou štěstí dopravil Němec míč do Loosovi svatyně a snížil na – 2:1
75´- trestný kop Buryánka a míč přeletěl nejen zeď hostů, ale i jejich branku
77´- ulička Jägra a pěkný volej Očipky skončil tečí obránce hostů a byl z toho rohový kop
88´- centr Pavla Kurela a Buryánkův volej z malého vápna šel jen do dobře stojícího gólmana hostů
Hosté ve 2. půli polevili a domácí převzali iniciativu. Za stavu 2:0 to vypadalo na debakl hostů, ale domácí místo toho, aby zvýšili svůj náskok, si nechali dát lacinou branku a vývoj zápasu zbytečně zdramatizovali. Závěr zápasu byl velmi dramatický, hosté zcela otevřeli hru a chtěli alespoň vyrovnat, nakonec ale mohli dostat ještě další branku. Domácí bojovali až do závěrečného hvizdu hlavního sudího a zaslouženě vybojovali tři body. Hosté porážku neunesli a rozbili plexisklo na střídačce hostů, prokopli dveře u jejich kabiny a utrhli jednu sprchu v koupelně. Po delší době byla k vidění opět i závěrečná děkovačka domácích hráčů divákům, kteří je odměnili za kvalitní výkon proti velmi silnému soupeři pěkným aplausem. Výborný výkon podali i všichni tři sudí.