weby pro nejsevernější čechy

Rumburská hokejová liga – 1.kolo – 2.týden – rekapitulace.

Boston se tlačil do útočného pásma domácích, ale nezvládal defenzivní úkoly, což cvikovští z rychlých protiútoků trestali. V polovině druhé třetiny hosté odskočili o dva góly a tento rozdíl i v dramatické třetí třetině udrželi.
Zápas sledovalo 0 diváků.

Šenov – DK Střelnice 6 : 3
Nezvykle plné střídačky na obou stranách naznačovaly, že to bude dobrý hokej. A byl. Zápas se hrál s plným nasazením od první do poslední minuty zápasu. Domácí šli do vedení, ale hosté srovnali. V polovině druhé třetiny byl stav 3:3. V závěru třetiny domácí přidali dvě branky, po dvou hrubkách hostů v obraně. Poslední třetina přinesla hokej od branky k brance. Hosté se snažili o snížení skóre, ale domácí si vytvořili efektivní tlak v obranné třetině a hosté po několika dalších hrubkách obránců před brankářem, odešli poraženi.
Zápas sledovalo 0 diváků.

Hadi – Šluknov 9 : 8
Pěkný hokejový zápas. Než se hosté rozkoukali, prohrávali 2:0, aby vzápětí vyrovnali skóre i hru. Brankáři se zahřáli na provozní teplotu a rychlé útoky se střídaly na obě strany. V polovině druhé třetiny byl stav 3:3. Následně se hostům podařilo odskočit na 3:5 a třetina končila za stavu 3:7. V poslední třetině bitva gradovala. Hosté evidentně podcenili nástup do třetiny, čehož domácí využili a snížili skóre na rozdíl jedné branky. Po sérii vyloučení na obou stranách byl stav 10 minut před koncem 8:8. V závěru se štěstí přiklonilo na stanu domácích a ti zvítězili.
Zápas sledovalo 5 diváků.

Šluknov – Hadi 9 : 6
Nedělní odveta přinesla jiný hokej než sobota. Od první minuty měli navrch šluknovští. Hadi byli zcela mimo. Také první třetina skončila jasným skóre 7:2. Hrál se průměrný hokej a pěkných akcí z obou stran bylo poskromnu. V závěru sice hadi zabrali, ale na obrat neměli.
Zápas sledovalo 7 diváků.

Výsledky dalších odehraných zápasů 1. kola – 2. hrací týden :
DK Střelnice – Šenov 13:8
Boston – Cvikov 9:11