Mladší žáci Šluknova vyhráli nad Jiřikovem a tím pádem i všechny své zápasy podzimní části okresního přeboru [skupiny sever]

Včera [8/11] od 10.00 hodin na stadionu Slávy Novotného ve Šluknově místní mladší žáci (v červeném) porazili své vrstevníky, vlastně i jednu vrstevnici z Jiříkova 9:3. Vyhráli tudíž všechny své dosavadní zápasy a podzim kluci zvládli bez ztráty kytičky. Skvělý podzim kluci ze Šluknova završili skorem vydřenou výhrou nad Jiříkovem. Je pravda, že domácí měli v první poločase s dobře hrajícím soupeřem problémy. Půle skončila 2:2 a do závěrečného hvizdu rozhodčího měli co napravovat. Skóre zápasu se zastavilo na konečném skóre na 9:3 pro domácí, kteří vyhráli všech svých osm utkání, tzn. získali 24 bodů, při dosaženém skóre 92:11. Poté uspořádali trenéři Láďa Zeman a Tonda Holešovský pro své svěřence rozlučku v pizzérce ve Šluknově, kde si zahráli všichni bowling, pojedli, popili, samosebou nealko drinky a byla tam prý obr sranda. Ve fotogalerii je víc fotek, protože u dětí je to záhodno, není-liž pravda.