FK Modrá – SK Stap Tratec 1:0 (1:0)

Hosté chtěli v tomto zápase dokázat, že jsou skutečně nejlepším týmem okresu v Krajském přeboru a trápící se domácí na jejich půdě konečně zase jednou porazit. Co se hry týče, byli hosté jasně lepším celkem po celé utkání, ale bohužel obranná tvrz domácích je nepustila do žádné kombinace a tudíž si hosté nevytvářeli prakticky žádné šance. Trestné kopy a rohy, kterých bylo přehršle dokázali dobře postavení zadáci domácích hravě odvrátit a tak se zrodil pro všechny přítomné nečekaný výsledek ve prospěch vskutku zodpovědně bojujících domácích. Nejdůležitější minuty zápasu:

10´- pěkná akce hostů po ose Betyár – Očipka – Buryánek, ale jeho střelu tečoval domácí bek na rohový kop
13´- hostující Betyár se šikovně uvolnil, přihrál zpět Vavrouškovi, ale jeho střela z hranice velkého čtverce
šla jen těsně nad branku domácích !
19´- domácí vyšachovali obranu hostí a Žák z velkého čtverce šouravou polostřelou k tyči skóroval – 1:0
41´- hosté zahrávali trestný kop Hnízdem z 18-ti metrů, ale míč šel jen do dobře stojící domácí zdi

V první půli hráli hosté prim a dobrý fotbal jen do obdržené branky, pak se jim přestalo dařit a byl to oboustranně ne příliš líbivý fotbal. Hrstka diváků nebo spíše odborníků z řad funkcionářů, hráčů a trenérů z okolních klubů se příliš nenadchla tímto derby utkáním, spíše naopak.

50´- centr domácích do vápna hostů a Veselý hlavou střílel jen těsně vedle Loosovi svatyně
62´- pěkná střela hostujícího Buryánka k tyči, ale pozorný gólman domácích ji vyrazil na rohový kop !!!
78´- trestný kop Buryánka z 18-ti metrů přes zeď skončil jen na břevně domácí svatyně !!!
89´- na rohový kop Buryánka si naskočil Vavroušek, ale domácí stopér dokázal míč vykopnout z brankové čáry
do pole a jednu z mála tutových šancí hostů zlikvidovat !!!