FK Junior Děčín – SK Stap Tratec 0:3 (0:0)

Nejdůležitější minuty zápasu:

10´- dlouhý křižný pas Čudy na Bílka a ten nikým nekrytý vyslal jen slabou střelu na domácího gólmana
25´- další pěkný centr Čudy, ale hlavičku Očipky dobře postavený domácí gólman opět lapil
28´- dlouhý aut Krasnického do vápna domácích, kde se k odraženému míči dostal Očipka, ale trefil jen beka
30´- parádní dělovku Bílka z vápna k tyči domácí gólman vytěsnil na rohový kop
31´- únik domácích do odkryté obrany hostů, ale Příhonský v čisté šanci střílel jen těsně vedle Loosovi brány
34´- centr Krasnického na zcela volného Očipku, ale ten nedokázal čistou šanci zužitkovat a gólman jej vychytal
35´- dělovka domácího Koláře z 20-ti metrů prosvištěla okolo šibenice Loose z hostujícího týmu
42´- pěkná střela Bílka bez přípravy skončila jen těsně vedle domácí svatyně
45´- nečekaná rána hostujícího Hnízda zpoza velkého čtverce skončila jen těsně vedle šibenice domácích

V první půli domácí v čele se skvělým gólmanem Vavrekem výborně bránili a podnikali jen sporadické brejky, ze kterých však mohli vytěžit minimálně jednu branku. Hosté se předháněli tradičně v zahazování šancí a tak skončila půle k překvapení všech přítomných jen bezbrankovou plichtou.

46´- tvrdá rána hostujícího Jägra z hranice šestnáctky skončila jen těsně nad brankou domácích
57´- centr Čudy přistál přesně na hlavě naběhnuvšího si Bílka a ten poprvé rozvlnil domácí síť – 0:1 !!!
71´- pěkná akce na jeden dotek a Bílek poslal do uličky Očipku a ten se konečně trefil – 0:2 !!!
80´- Buryánek se ocitl po narážečce s Jägrem v čisté šanci, ale trefil jen vyběhnuvšího gólmana domácích
81´- trestný kop hostujícího Jägra z 20-ti metrů skončil jen těsně nad domácí brankou
83´- Bílek s Očipkou si pohráli s domácí obranou a připravili střelu pro Vavrouška, který nevídanou střelou
břevno – lajna – znovu břevno a míč za lajnu – upravil na konečných – 0:3 !!!
89´- další tvrdou ránu na domácí svatyni vyslal mladý Bílek, ale gólman ji s námahou na dvakrát zlikvidoval

Hosté se ve 2. půli zlepšili co do proměňování šancí. Nekompletní domácí s řadou hráčů na střídavý start z nižších soutěží bojovali a snažili se, ale na zkušené a vyhranější hosty to tentokráte nestačilo. Diváci, kterých se v nepříjemně chladném počasí sešlo na domácí poměry nečekaně hodně, viděli určitě zajímavé utkání, ve kterém padly i tři pěkné branky a další neproměněné šance, především z pohledu hostů. Všichni tři sudí si zaslouží také pochvalu, neboť odvedli absolutní rovinu a tak to má být.