weby pro nejsevernější čechy

Mejdan roku ve Varnsdorfu!!!

Ahoj, jsme moc rádi, že tohle vyšlo. Už se v podstatě nemůžeme dočkat, až přijde ten den. Jasně, víme, je to čtvrtek, riskantní podnik z naší strany, možná… Ale když jsme dostali tuhle nabídku, udělat dva americký kluky ve Varnsdorfu, nedala se prostě odmítnout. Andrew Bothwell aka ASTRONAUTALIS
Tenhle kluk z Minesoty má za sebou čtyři dost výrazný alba. Z toho nejznámější jsou asi dvě poslední Pomergranate a This Is Our Science. Mixuje dohromady hodně různých stylů, nebojí se použít živou kapelu, elektronické nástroje, piáno, dechy a další, pro hip hop ne úplně typický nástroje. Některý lidi se nebojí Andyho přirovnat k Beckovi. Prej kdyby byl Beck o deset let mladší a vyrostl by na hiphopu, dělal by přesně takovou muziku.
Jacques Bruna aka BLEUBIRD

https://youtu.be/vxKP61STDJg
Tenhle kluk původem z Floridy žije pár posledních let v Montrealu v Kanadě. Vydal už hóóódně muziky. První klasický album RIP U$A v roce 2007. Pak následovaly celkem úspěšný mixtapy (a hodně vtipný) Street Talk 2 (2008) a Street Talk 5 (2009). Nejnovější Bleubirdovo album Cannonball!!! (2012) produkoval právě jeho kámoš Astronautalis. Bleubird má takový flow, že když jsem ho viděl naposledy naživo, málem jsem se počůral.

https://youtu.be/r0HenhGhcd4
Nečkejte žádnej hardcore hip hop, spíš promakanej chytrej rap s hodně chytlavou muzikou. Normálně děláme koncerty úplně jinýho hudebního ražení. Jenže tahle muzika nás hodně dostala. Slibujeme, že tohle bude jedna z největších jízd a párty, jaká se dá ve Šluknovskym výběžku vidět a zažít. Určitě přijďte, tihle kluci za to stojí. Jsou to vtipný, šikovný a strašně sympatický rappeři, který dokážou bavit na stejdži, stejně jako po koncertě na baru. Hrozně se těší na svoje východoevropský turné a my jim to chceme udělat co nejlepší. A navíc jsou tak hezký, že jestli se do nich každá druhá holka na sále nezamiluje, tak sním svůj klobouk. Nekecám.

https://youtu.be/oGOjoeRq9Ik
Začínáme přesně ve 20.00. Kdo bude chtít, bude v jedenáct v posteli, kdo ne, vezme si dovolenou a bude s náma všema sedět do rána na baru.