weby pro nejsevernější čechy

Drobnosti z výběžanského fotbalu

Mládežnický ročník 1999 a 2000 oddílu kopané SK Plaston Šluknov vyrazil na turnaj do Švýcarska a nevedl si špatně. Kluci nakonec prohráli až ve finále a tak skončili druzí. V emailu který jsme dostali se píše: „Zájezd se opravdu povedl. Krásné počasí, výborné ubytování, dobrá strava a velmi vstřícné chování domácích organizátorů turnaje z Aadorfu … vše do sebe zapadlo. V sobotu jsme pro kluky zorganizovali koupání v Bodamském jezeře a tak se koupali jak v největším švýcarském jezeře. Potom se vyřádili i v bazénech s tobogánem, skluzavkou a skákadlem. Dobrá relaxace se projevila a v konkurenci švýcarských a německého týmu získal náš český tým ze Šluknova v neděli skvělé 2.místo.“ A my gratulujeme.

 

Ve Vilémově ukončili sezonu ve středu tabulky a zorganizovali další tradiční setkání hráčů a funkcionářů nad šedesát let ze Šluknovského výběžeku. A tady je společná fotka (od Tomáše Fuska): 

(pod článkem najdete odkaz na stažení téhle fotografie v plné velikosti) 

Z Vilémova přišla teké zpráva o podzimním losu divizní soutěže. Tak koukněte kdy a s kým hrají, ať si můžete udělat plány na víkendy.

 

A ještě jedna zpráva z Vilémova. Na jejich hřišti se bude tradičně konat turnaj v malé kopané, vilémovský květ. Letos už v sobotu 14/7. Propozice přihlášky  …etc. najdete TADY.

A ještě: podle kusých zpráv z Dolní Poustevny se místním podařilo obnovit A tým a od podzimu budou hrát pralesní ligu. :)

 

Tagy