weby pro nejsevernější čechy

Čekání na Helenu (Vary 2012/1)

Dobrý den z červeného baru v prvním patře hotelu Thermal. Výběžek(.eu) má letos příležitost pobýt krátce na festivalu v Karlových Varech, protože autor tohoto blogu v místě vystavuje vtípky, které nakreslil pro časopis Reflex.K tomu jak to tu chodí, co se tu děje, jak se má prezident Bartoška a co pijeme a za kolik se možná ještě vrátíme. Dneska tu mám pár fotek z čekání na příjezd té skvělé britské herečky Helen Mirren a nakonec snad i její fotku.Tedy: příjezd první hvězdy byl avizován původně na dvanáctou, na pravé poledne. Ještě než jsme se vypravili k Puppu byli jsme informovánii, že se příjezd zpozdí a dorazí ve dvě. Bylo vedro. Fotografové se doloudali na místo a bylo zřejmé, že Helena je ještě na cestě.Nepotili jsme se jenom my.A stala se strašná spousta věcí.Chlapík „bagážitsta“ přivezl asi tunu hadrů. Proběhla slečna se strašně dlouhejma nohama.

beh

Přišla paní se psem.

pes

A paní s kočárkem.

kocarek

Drsný bodyguard se mě asi šestkrát zeptal, jestli mám akreditaci. A jestli na vejšku a nebo na šířku.

bodyguard

A pro jistotu, abych se na Helenu nevrhl (ví se tady, že ji mám rád) přidali zábranu.

zataras

No a potom přijela hvězda. Ukázala se, že je to zatím jenom první dáma, ale (jak říkával Michal Hrdý: je to dobrý, začínají chodit podobný lidi). Livie byla zjevně v pohodě.

livie1

Potom už ale (po hodince a něco čekání) típl prezident festivalu J.B. další cígo a fotografové s akreditacemi na šířku nasadili trafa.

fotaci

Já ne. Měl jsem ho v automobilu, byl jsem v koutě a rád že jsem rád. Tak jsem čekal.

Helena se ale vydala pozdravit hlouček fanoušků a fanynek, podepsat památníčky. Opravdu v tom davu je)

dav

A potom jsem se dočkal. Prošla kolem a ani nezamávala. Zítra na tiskovce se jí zeptám proč.

helena1