Juniorka FK Varndorf těsně prohrála úvodní zápas jara s FC Hradcem Králové

Info: Dnes [23/2] od 14.00 hodin v Kotlině na umělce odehrála juniorka Varnsdorfu (tradičně ve žlutomodrém na fotkách) první mistrák jara proti Votrokům z Hradce Králové a těsně prohrála o branku. Nejen já, ale i ostatní, co stáli kolem mne, říkali, že by tomuto utkání slušela remíza. Varnsdorf se v prvním poločase ujal vedení, ale tento stav nenavýšil, ba ani neudržel, ale promarnil o branku. Ve druhém poločase to byla taková odtahovaná a dotahovaná … 1:3, 2:3, 2:4 a pak konečných 3:4 v běžící 88.minutě, po heroickém výkonu domácích, jestli si to pamatuji dobře. Vyrovnání se ještě po té mihlo těsně kolem tyče hostů, pak rozhodčí pískl konec. Škoda, ale je to začátek jara a je mnoho utkání před nimi.

Převzato ze stránek FK Varnsdorf: Juniorka prohrála s Hradcem Králové 3:4 (poločas 1:2). Když branky dávali Dordič, Kučera a Hauer.

Veškeré info o juniorce Varnsdorfu naleznete zde.