BOWLINGÁŘI VÁLÍ ZA HRANICEMI MĚSTA

V Českolipské amatérské bowlingové lize (ČLABL) a jejím 10. ročníku (podzim 2009) skončil tým Bowling bar Varnsdorf na 3. místě. Po jarní baráži, kdy se podařilo udržet soutěž, dosáhl tým na podzim pěkného úspěchu. Každý půlrok zahajuje nový ročník a o titul bojuje osm týmů. Pořadí nejlepších: 1. HAWKS Česká Lípa 20 bodů, 2. SPORTLIFE Rumburk 20, 3. BOWLING BAR Varnsdorf 18 bodů.
Další úspěchy: na Mistrovství regionu severní Čechy obsadila S. Mišková 2. místo a postoupila do finále MČR v Pardubicích. Ve SPORTLIFE CUPu 2 v Rumburku obsadil ve čtvrté sérii turnajů M. Král 2. místo. V páté sérii byl J. Vašut 1. a R. Pácha bral 2. místo. V Silvestrovském turnaji v Rumburku skončil R. Pácha třetí.