FK Junior Děčín – SK Stap Tratec 3:0

V posledním kole Děčínského turnaje se hrálo o stříbrnou příčku v tabulce. Vilémovští přijeli bez několika klíčových hráčů (Loos, Šmalcl, Kubeš a J.Jägr), ale již s novou posilou – slovenským hráčem Očipkou. Domácí hráli jednoduše, příliš si to v poli nekomplikovali a dostávali se v první půli na rozdíl od hostů do šancí, z nichž dvě dokázali i proměnit. Hosté kazili jednu přihrávku za druhou a vůbec se jim v první půli nedařilo.

7´- domácí v obrovské šanci, ale Weigent střílel z 10 metrů nikým nekrytý vedle branky Hambálka

24´- trestný kop domácích zahrával z hranice velkého čtverce Bárta, ale trefil jen dobře postavenou zeď

27´- pěkný centr hostujícího Kopřivy do vápna na hlavu Vlka, ale ta minula svatyni domácích

35´- krásná ulička T.Jägra na Buryánka, který čistou šanci neproměnil a trefil jen gólmana domácích

37´ domácí v další šanci Filipcem, ale Hambálek skvěle 2x jeho střely vyrazil resp. kryl

38´- lišácký lob Bárty do odkryté branky hostů znamenal vedení domácích – 1:0

45´- po úniku domácích dává zcela nekrytý Matějka bodlem do šatny druhou branku domácích – 2:0

Ve druhé půli došlo ze strany Vilémova k menšímu přeskupení hráčů, ale stále se jim příliš nedařilo kombinačně přehrát domácí bojovný kolektiv. Hosté si ve druhé půli vypracovali několik slibných šancí, ale ani jednu neproměnili. Domácí nakonec ještě v závěru do odkryté obrany pojistili výhru další brankou a připravili tak hostům nečekaně krutou porážku.

47´- ulička T.Jägra mezi beky na Očipku, ale jeho střelu srazil obránce domácích na rohový kop

50´- centr Lehrla na zcela volného Kopřivu, ale jeho hlavička skončila na břevně domácí svatyně

57´- další ulička hostů v podání Nagyho na Buryánka, ale ten z 10 metrů tváří v tvář gólmanovi střílel vedle

66´- domácí v další dobré šanci Horkým, ale Nagy vykopl balón z prázdné branky do pole

69´- další šance Horkého, ale Hambálek mu ji bravurním zákrokem zlikvidoval

71´- bomba Bárty z 20 metrů mířila do šibenice hostů, ale Hambálek míč dokázal vytěsnit na roh

75´- hostující Lehrl přetáhl míč hlavou na Budského, ale jeho střelu domácí gólman vytáhl na roh

77´- na rohový kop Kopřivy si naskočil Lehrl, ale trefil hlavou opět jen břevno domácí svatyně

89´ – domácí v úniku a nikým nekrytý Horký stanovil konečné skóre zápasu na – 3:0

Utkání skončilo nakonec nečekaně vysokou prohrou favorizovaných hostů, kterým zápas nevyšel a nelze zde vyzdvihnout žádného hráče z pole. Přísnější měřítko snesl pouze gólman Hambálek, který ukázal, že má své kvality a nahradil zkušenější vilémovskou ikonu Pepu Loose tentokráte po všech stránkách.

Sestava Vilémova :

Hambálek – Winzig, Nagy, Greňo – Buryánek, Vlk, T.Jägr (70´-Čuda), Očipka, Kopřiva – Lehrl,

Havel (55´-Bucký)

Dále ještě připraven: nikdo Chyběli ještě: Loos, Šmalcl, Kubeš, J.Jägr plus Kurel

Diváci: 50 prokřehlých ( z toho 10 z Vilémova) Nejlepší hráči utkání: Horký (D) a Hambálek (V)

Rozhodčí: – Ševčík – Hrubý a Valeš Delegát svazu : nebyl ŽK: 0 : 0 ČK: 0 – 0

Rohy: 7 -56 Držení míče: 54% – 46% Fauly: 9 – 8 Střely na bránu: 9 – 4 Mimo: 7 – 5

Trenér: Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák