SABINA MIŠKOVÁ TŘETÍ V REPUBLICE

V Pardubicích, největším bowlingovém centru u nás, se hrálo finále ČR ABL (Amatérské Bowlingové Ligy) mužů i žen. Kategorie žen byla plně obsazena 24 hráčkami a přes kvalifikaci a čtvrtfinále prošla mezi dvanáctku nejlepších do play-off i Sabina Mišková. V prvním kole play-off porazila ze čtvrtfinále papírově lepší Tesařovou o 60 bodů. Ve druhém kole pak přešla přes Stulíkovou o plných 101 kuželek a dostala se tak do finále mezi tři nejlepší bowlerky. Tam už nezopakovala výkony z předešlých kol a zůstala nakonec třetí se 132 body. Nejlépe zahrála Eva Štefková ze Šternberka s náhozem 187 (vyhrála tak 10 tis. Kč) a druhá skončila Eva Kincová za 158 bodů. Zhruba desetiminutový videosestřih z této akce lze vidět na www.krilie.com v sekci bowling (ABL 2010 – finále jednotlivců). S. Mišková společně s J. Fučíkem na dalším závodě v České Lípě skončili v mixu druzí a R. Pácha obsadil druhou příčku na turnaji v rumburském Lužanu.