13. ročník memorialu J. Horáka

Ve vilémovské sportovní hale pořádali velkošenovští gardisté v pořadí již 13. ročník satelitního turnaje starých gard nad 35 let v halové kopané. Turnaje se zúčastnilo tentokráte 6 mužstev ze Šluknovského výběžku, když jen Lipové se nepodařilo dát dohromady mužstvo a nedostavili se, stejně jako přihášenému hostu mužstvu Slovanu Varnsdorf. Hrálo se systémem každý s každým. Hrací doba byla 1 x 14 minut. Příliš se nedařilo velkým favoritům ze Šluknova a obhájcům z Rumburka. Naopak věčně bramborový Vilémov skončil nakonec jen o jedinou branku na 2.místě za pořadateli.  Konečné pořadí:

1. Velký Šenov 14: 5 11 b.

2. Vilémov 13: 5 11 b.

3. D,Poustevna 8: 8 7 b.

4. Rumburk 6: 8 6 b.

5. Mikulášovice 6:11 3 b.

6. Šluknov 4:14 2 b.

Naše výsledky: Šluknov 5:1 (Kirchberger a Hejl 2x, Svoboda), Mikulášovice 3:0 (Hejl 2x a Svoboda), Rumburk 2:2 (Svoboda a Kirchberger), Velký Šenov 1:1 (Svoboda), D.Poustevna 2:1 (Hejl a Svoboda)

Kdo nás reprezentoval: Lehrl L. – Šikýř, Spáčil, Učeň, Svoboda, Hejl, Kirchberger a Louda

Trenér: Sladký M. Masér: Běhavý M. Ved.mužstva: Zbončák P. Manager: Sklenář L.

Hodnocení nejlepších jednotlivců:

Nejlepší střelec: V.Fišer (Velký Šenov) Nejlepší hráč: V.Hejl (Vilémov)

Nejlepší brankář: P.Martan (Rumburk) Nejstarší hráč: R.Učeň (D.Poustevna)

Putovní pohár a hodnotné ceny předávali B. Medek, předseda SK Velký Šenov a M.Kořínek, zakladatel tohoto turnaje.

V rámci tohoto turnaje bylo možné shlédnout také kroniku s fotografiemi ze všech přechozích dvanácti turnajů, která byla připravena a samozřejmě aktualizována panem Petrem Horákem.

Jelikož se jedná o satelitní turnaj bylo po skončení turnaje na místě přiděleno pořadatelství dalšího v pořadí již 14.ročníku v roce 2011 mužstvu SG Doplní Poustevna, který jej přijal.