FK Admira Praha – SK Stap Tratec 3:0

K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu zajížděli vilémovští hráči s cílem poprat se alespoň o bod. Hrálo se, bohužel pro hosty, na rozměrově nejmenší možné povolené umělé hrací ploše, na kterou byli domácí očividně více zvyklí a jejich větší důraz rozhodl o jejich zasloužené výhře. Hosté byli sice o něco techničtějším mužstvem, ale po většinu zápasu se hrála jen nakopávaná a to jim příliš nevyhovovalo. Domácí hráli na hraně faulů a to se jim vyplatilo, neboť tři standardy skončily v síti málo důrazných hostujících hráčů v osobních soubojích.

9´- nepříjemnou skákavou střelu domácího Majera z 35 metrů Loos na dvakrát chytil

11´- hlavička hostujícího Kříže šla ke Smolovi, ale jeho lob z hranice šestnáctky skončil nad brankou

14´- dělovku domácího kanonýra Mička z velkého vápna vytáhl gólman hostů Loos na rohový kop

17´- parádní ulička Kříže na volného Smolu, ale ten z otočky mířil opět jen nad branku domácích

21´- trestný kop hostů zahrával do vápna domácích Kopřiva, tam se dobře zorientoval Smola, ale trefil

v čisté šanci jen dobře stojícího domácího gólmana

22´- hostujícího Smolu přišlápl bek domácích a kanonýr hostů musel odejít předčasně ze hřiště

24´- centr domácích z trestného kopu od postranní čáry do vápna hostí, stoper Vosický míč hlavou

posunul na druhou stranu a zcela volný Mičko míč doťukl do odkryté branky – 1:0

27´- domácí Kurek šikovnou střelou ze šestnáctky orazítkoval břevno hostující branky

29´- rohový kop domácích a málo střežený Mičko hlavou rozvlnil síť už podruhé a bylo to – 2:0

38´- únik rychlonohého Kříže, ale jeho střela v další dobré šanci jen těsně minula domácí svatyni

Ve druhé půli došlo na obou stranách ke střídání, domácích se příliš nehrnuli do útoku a byli to hosté, kteří převzali iniciativu a dokázali si vynutit místy i výraznější převahu. Kontaktní branka visela na vlásku, ale hrubá chyba v největším náporu znamenala konec nadějí pro hosty.

51´- hostující Mikoláš patičkou uvolnil Kříže, jehož bombu do šibenice vytáhl zázračně konečky prstů

domácí gólman na rohový kop

58´- tečovanou střelu T.Jägra zpoza hranice velkého čtverce domácí gólman lapil

73´- trestný kop domácích z vlastní poloviny nedokázal nikdo z bránících hráčů hostů odhlavičkovat či

odkopnout, míč se dostal k Mičkovi a ten ze skrumáže pohodlně završil svůj hattrick – 3:0

79´- obražený balón se dostal ve vápně zmatených domácích ke zcela volnému Buryánkovi, ale ten se

ukvapil a střílel z deseti metrů nikým nekrytý opět jen vedle branky domácích

84´- bomba Kopřivy z 20 metrů jen těsně minula domácí svatyni

Druhá půle byla ze strany hostů výrazně lepší než ta první. Začali hrát stejně tvrdě, ale na hranici pravidel, jako domácí, které dostávali pod tlak, ale chybělo tomu koření. Nebýt zcela nepochybně tak malého prostoru ke kombinování, určitě by hosté nemohli tak vysoko prohrát. Domácím to zkrátka vyšlo, byli důrazní a tři své standardy proměnili v branky. Hosté i z těch největších příležitostí bohužel nedali brankou ani jednu a proto je ten výsledek tak nepříjemně vysoký.

Loos – Greňo (74´- Winzig), Šmalcl, Kopřiva – Buryánek, T.Jägr, Nagy, Vlk (77´Očipka), Kubeš –

Smola (22´- Mikoláš), Kříž

Dále ještě připraven: Budský a Čuda Chyběli ještě: Hambálek a Havel

Diváci: 90 prokřehlých ( z toho 15 z Vilémova) Nejlepší hráči utkání: Mičko (A) a Kříž (V)

Rozhodčí: Hajšman – Paták a Mudraš Delegát svazu : pan Hanzal ŽK: 0 : 0 ČK: 0 – 0

Rohy: 5 – 4 Držení míče: 52% – 48% Fauly: 12 – 11 Střely na bránu: 8 – 7 Mimo: 9 – 9

Trenér: Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák