FK Teplice „B“ – SK Stap Tratec 3:2

V dalším kole divize skupiny B zajížděli fotbalisté Vilémova k těžkému zápasu do Dubí proti rezervě ligových Teplic. Domácí na hrotu s kanonýrem Veverkou vlítli na hosty v první půli s chutí a razancí a dokázali vstřelit tři branky po krásných kombinačních akcích většinou na jeden dotek. Hosté však hráli také dobře, ale v první půli dokázali jen jednou kontrovat, oproti trojnásobné produktivitě domácích.

3´- dobře kopnutý trestný kop kapitána hostů Šmalcla ze 30 metrů skončil těsně nad domácí svatyní

5´- domácí zahrávali trestný kop Karmanem z mírného úhlu a jeho střela skončila jen těsně vedle

11´- na centrovaný trestný kop Kopřivy si naskočil ve vápně domácích Nagy, ale hlavou jen těsně minul

19´- centr do vápna hostí a exústecký kanonýr Veverka minul hlavou z deseti metrů branku hostů

23´- tvrdou ránu domácího Smrže z 20 metrů vyrazil pozorný gólman hostí Loos na rohový kop

27´- další pěknou ránu domácího kanonýra Veverky z 18-ti metrů gólman hostí Loos bravurně kryl

19´- domácí nastřelil tečovanou střelou obranou hostí Smržem tyčku branky Loose

31´- rychlý přechod do útoku domácích po pravé straně, centr do vápna a Veverka se hlavou nemýlil – 1:0

34´- roh Buryánka šel kulečníkovým ťukesem od Nagyho ke Šmalclovi a Křížovi a ten vyrovnal – 1:1

39´- únik Veverky po brankové čáře, přihrávka zpět Prüknerovi a ten tvrdou ranou zavěsil – 2:1

43´- šikovný centr Mikoláše před branku domácích a Kříž v tísni střílel jen těsně vedle branky

44´- dlouhý centr domácích za obranu hostí a naběhnuvší Prükner lobem přehodil Loose a zvýšil na – 3:1

Ve druhé půli došlo na obou stranách k trojímu střídání a byli to překvapivě hosté, kteří měli oproti první půli daleko více ze hry a mnoho nechybělo a mohli vyrovnat. Domácí se posledních třicet minut zatáhli ze strachu o výsledek, ale výborně hrajícím hostům se nepodařilo potřetí dopravit míč do jejich sítě, i když šance na to byly. Navíc jim hlavní sudí upřel zřejmě jasnou penaltu za stažení Kříže ve vápně, což potvrdila i velice rozumná lavička domácích, kde byli bývalí internacionálové – Počta, Tesařík či trenér Přerost.

47´- skvěle kopnutý roh hostujícího Buryánka na hlavu kapitána Šmalcla, ale míč jen těsně minul branku

49´- technická střela hostujícího Kříže jen těsně minula domácí svatyni

52´- bomba domácího špílmachra Karmana olízla břevno hostující branky

63´- krásný centr hostující Greňa spadl přímo na hlavu střídajícího mladíčka Havla, ale míč skončil vedle

67´- únik Buryánka po levé straně, centr do vápna na Kříže a ten se opět nemýlil a snížil na – 3:2

75´- dalekonosná střela Nagyho šla jen těsně vedle šibenice překvapeného gólmana domácích

79´- další únik Buryánka a zpětná přihrávka na Jägra, ale jeho střelu levačkou gólman domácích kryl

82´- pronikající střelmistr hostů Kříž byl stažen za triko ve vápně, ale píšťalka hlavního sudího byla hluchá

Hosté v posledních třiceti minutách domácí přímo válcovali, ale měli trochu smůly při zakončování akcí a navíc domácí bránili většinou v šesti lidech, čímž vytvořili siný obranný val, přes který se hostům jen velmi těžko dařilo pronikat. Výborný výkon podali i všichni tři sudí, i když ten hlavní mohl na domácí v závěru zápasu tu penaltu písknout, což potvrdili i členové realizačního týmu teplického B-mužstva. Zápas sledovala většina hráčů teplického Á-mužstva v čele s populárním Pavlem Verbířem.

Loos – Greňo (ŽK) , Šmalcl, Kopřiva (83´- Budský) – Buryánek, T.Jägr, Kubeš (ŽK), Nagy,

Očipka (58´- Winzig) – Mikoláš (60´-´Havel), Kříž

Dále ještě připraveni: nikdo Chyběli: zranění Smola a Čuda, Vlk (práce), Hambálek (dovolená)

Diváci: 100 ( z toho 20 z Vilémova) Nejlepší hráči utkání: Veverka (T) a Kříž (V)

Rozhodčí: Svatík – Chládek a Aubrecht Delegát svazu : pan Krejčí ŽK: 2 : 2 ČK: 0 – 0

Rohy: 3 : 7 (!!!) Držení míče: 51% – 49% Fauly: 14 – 13 Střely na bránu: 9 – 7 Mimo: 11 – 9

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák