SK Stap Tratec – FK Přední Kopanina 1:1

V dalším kole divize skupiny B hostili vilémovští fotbalisté bojovný celek Přední Kopaniny, ve kterém se to hemžilo známými jmény jako např. Mareš, Bittengel, Busta, Horák a další. Domácí chtěli naplno bodovat, ale promáčený a bahnitý terén jim nedovolil příliš kombinační hru, jako před týdnem v Teplicích a tak se přizpůsobili hře soupeře a ten díky výškové převaze měl v první půli více ze hry a také se dostal do vedení.

3´- rohový kop domácích zahrával Kubeš, ale parádní nůžky Kříže skončily jen nad branou hostí

7´- trestný kop ze 40 metrů zahrával domácí kapitán Šmalcl, ale teč Kříže skončila opět jen nad břevnem

14´- na rohový kop Buryánka si parádně naskočil Vlk, ale jeho hlavička skončila na břevně hostů

37´- únik hostů do otevřené obrany a nekrytý Bittengel s pomocí břevna rozvlnil síť domácí branky – 0:1

41´- střela Winziga z 20-ti metrů skončila jen těsně vedle branky hostujícího celku

Ve druhé půli došlo na obou stranách k trojímu střídání a byli to tentokráte domácí, kteří převzali iniciativu a dokázali alespoň vyrovnat. Poslední čtvrthodinku se hrálo jen na půli soupeře, ale domácí ne a ne propasírovat míč do sítě a hosté z jednoho protiútoku skoro na konci nastavení nakonec mohli skórovat a odvézt si tak všechny tři body. Popravdě řečeno bylo by to ale nespravedlivé.

59´- trestný kop hostujícího Bittengela z 30-ti metrů skončil jen těsně vedle Loosovi svatyně

66´- na rohový kop hostů si naskočil dlouhán Busta, ale jeho hlavička jen těsně minula domácí branku

69´- hosté v superšanci Horákem, ale Šmalcl míč vyhlavičkoval na poslední chvíli z prázdné branky

74´- dalekonosná bomba Kubeše šla jen o milimetry vedle hostující svatyně

76´- trestný kop Tomáše Jägra šel jen do břevna a dorážka Smoly pak jen nad branku hostů

80´- rohový kop Buryánka proletěl až k zadní tyči, kde stál osamocený Šmalcl a ten hlavou vyrovnal – 1:1

82´- přetažený centr Kubeše a krásný volej Buryánka vyrazil bravurně gólman hostů

84´- další rohový kop domácích, míč se ve skrumáži odrazil ke Smolovi, ale ten trefil jen gólmana hostů

88´- tvrdá rána Buryánka z hranice velkého vápna skončila opět jen těsně vedle branky hostů

92´- únik hostů do otevřené obrany domácích, ale gólman Loos vyběhl za vápno a šanci skvěle zlikvidoval

Hosté se poslední čtvrthodinku urputně bránili a ubránili pro ně určitě příznivý výsledek. Je jen škoda, že domácí hráli velmi dobře skutečně jen posledních 15 minut plus pětiminutové nastavení, jinak nemohli přijít o tak důležité body, které jim mohou v konečném účtování scházet. Ještě je před námi 11 kol, takže je ve hře 33 bodů a je stále o co hrát.

Loos – Greňo (50´Očipka – ŽK), Šmalcl, Winzig – Buryánek, T.Jägr (ŽK), Vlk, Nagy (46´- Smola),

Kopřiva (15´-Havel) – Kříž, Kubeš (ŽK),

Dále ještě připraveni: druhý gólman Hambálek a Mikoláš Chyběli: zraněný Čuda

Diváci: 240 málo spokojených Nejlepší hráči utkání: David Vlk (V) a Jan Horák (PK)

Rozhodčí: Cupl – Bureš a Prokeš Delegát svazu : pan Čechmánek ŽK: 3 : 3 ČK: 0 – 0

Rohy: 9 : 3 Držení míče: 52% – 48% Fauly: 15 – 18 Střely na bránu: 7 – 5 Mimo: 9 -5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák