SK Stap Tratec – SK Jirny 0:3

V dalším kole divize skupiny B hráli domácí borci proti suverénně vedoucímu celku Jirn. Nebyl to ale zcela jednoznačný zápas pro hosty jak ukazuje konečné skóre, ale pohledný boj o každý metr hřiště. Hosté hráli v první půli se zabezpečenou obranou a nepouštěli domácí útočníky za výrazné pomoci rozhodčích příliš do šancí. Sami však v první půli byli úplně neškodní v útočné fázi.

Nejdůležitější minuty:

4´- centr domácího Buryánka vyboxoval gólman hostí těsně před dobíhajícím Smolou

7´- zpětná přihrávka Smoly, ale střela Kříže skončila jen na těle obránce hostů

16´- chytrý lob T.Jägra přes beky hostů a Kopřiva v dobré šanci střílel jen do gólmana hostů

24´- nebezpečný lob Janzika z hranice velkého čtverce, ale pozorný Loos v brance domácích ho chytil

39´- na rohový kop domácího Buryánka si naběhl Nagy, ale jeho střelu k tyči gólman hostí lapil

Ve druhé půli došlo na obou stranách postupně k výměnám několika hráčů a byl to trenér hostů, který měl z tohoto pohledu více štěstí, neboť poslal na plac zkušeného exslávistického kanonýra Janouška a ten se mu odměnil dvěma chytrými góly a rozhodl utkání ve prospěch hostů.

49´- dalekonosná střela hostujícího Šimka šla jen nad branku domácí svatyně

56´- centr Buryánka na naběhnuvšího si Smolu, ale ten trefil jen obránce hostů

65´- trojnásobný roh hostů a z něj střídající Janoušek poslal střelou k tyči hosty do vedení – 0:1

72´- centrovaný trestný kop Buryánka do vápna hostů, ale Smola na míč ve výskoku již nedosáhl

76´- střela Očipky z 20 metrů neměla správný směr a skončila těsně vedle svatyně hostů

79´- hlavičku hostujícího dlouhána Pence gólman domácích Loos lapil

81´- obrovská hrubka hostů a střídající mladíček Havel mohl vyrovnat, ale bek hostů míč vykopl na roh.

Z něho centroval výborně Očipka a parádní volej Buryánka skončil od země jen na vrchní síti.

87´- hostující Janoušek unikl otevřenou obranou domácích a ukončil snažení domácích – 0:2

91´- v nastaveném čase se ještě prosadil z rohu Procházka a završil nezaslouženou výhru hostů – 0:3

Domácí podali velice dobrý výkon, chyběly jim však branky. Hosté výborně a zkušeně bránili, ale dokázali se prosadit ze standardních situací a nakonec absolutně nezaslouženě vysoko vyhráli. Určitě by tomuto utkání slušela spíše remíza, protože hosté jinak příliš špičkového fotbalu, odpovídajícího jejich postavení, nepředvedli. Byl to určitě zcela vyrovnaný zápas. Navíc hostům výrazně tlačili všichni tři rozhodčí, kteří při každém tlaku domácích kouskovali hru a jakmile se hosté dostávali k brance domácích hned z toho byly nebezpečné trestné kopy za vymyšlené či dokonce občas i obrácené fauly a podobně.

Sestava Vilémova:

Loos – Winzig, Šmalcl, Greňo (80´-Havel) – Buryánek, T.Jägr, Vlk, Nagy, Kopřiva (ŽK – 70´Očipka) –

Kříž , Smola

Dále ještě připraveni: druhý gólman Hambálek Chyběli: Kubeš (trest), Mikoláš a Čuda

Diváci: 330 běsnících na rozhodčí !!! Nejlepší hráči utkání: Greňo (V) a Janoušek (J)

Rozhodčí: Průcha – Řezáč, Štuk Delegát svazu : pan Vošmik ŽK: 1 : 1 ČK: 0 : 0

Rohy: 6 – 5 Držení míče: 51% – 49% Fauly: 11 – 10 Střely na bránu: 7 – 6 Mimo: 6 – 5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák