SK Stap Tratec – SK Kladno 1:1 (1:0)

V dalším kole divize skupiny B se utkali dva soupeři hrající o záchranu v soutěži. Hosté si z pochopitelných důvodů pomohli několika kvalitními hráči z Áčka, neboť jim již skončila sezóna. Domácí byli v první půli aktivnější, vypracovali si několik slibných příležitostí, ale vstřelit branku se jim podařilo až v samotném závěru první půle. Domácí byli lepším celkem v první půli, hosté zase ve druhé půli.

Nejdůležitější minuty:

9´- nebezpečná střela objevu ligy – teprve šestnáctiletého mladíčka Svobody, ale Loos byl připraven

12´- centr Buryánka na Kříže, ten vystřelil jen do beka hostů a odražený balón trefil Smola do boční sítě

17´- únik domácího Buryánka a zpětná přihrávka na Smolu, tomu však míč v rozhodující chvíli odskočil

22´- výborná střela domácího Kubeše z 25-ti metrů skončila jen těsně na brankou hostů

31´- další čistá šance domácích, když Kopřiva uvolnil Kříže, ale ten z 10 metrů tvrdou ranou přestřelil

39´- centr Kubeše do vápna hostí, ale hlavička Smoly šla jen těsně vedle branky

41´- další únik domácích v podobě Smoly, zpětná přihrávka na T.Jägra, ale jeho volej šel vedle branky

45´- odražený balón z chumlu přistál na noze Kopřivy a ten se konečně trefil do branky hostů – 1:0

Ve druhé půli docházeli domácím síly, hosté otevřeli hru a dostávali se častěji na dostřel domácí branky. Hosté si chtěli odvézt alespoň kýžený bod a to se jim nakonec podařilo, ale s notnou dávkou štěstí, když domácí nedokázali proměnit své další tutové šance.

51´- střelu Buryánka gólman hostů vyrazil jen před sebe, ale nikdo z domácích útočníků ve vápně nebyl

57´- pěkná střela hostujícího Roučka z 20-ti metrů skončila jen těsně vedle šibenice

73´- na rohový kop hostů si výtečně naskočil Jarab a hlavou nedal Loosovi šanci – 1:1

80´- únik domácí dvojice Buryánek – Smola, ten prostrčil míč mezi beky, ale Buryánek minul branku

84´- domácí Kříž dostal od Kubeše uličku a šel sám na gólmana hostí, ten však vyběhl daleko za vápno,

domácí hráč to zaregistroval pozdě, udělal mu dlouhou kličku doleva, ale mezitím se vrátil obránce

hostů a míč mu ukopl do zámezí !!!

88´- další pěkná rána domácího Kubeše z 20-ti metrů skončila nad brankou hostů

Po vyrovnávací brance hostů se domácí snažili o vydolování všech tří bodů, ale bohužel štěstěna stála tentokráte na straně hostů, kteří vytěžili z minima maximum, kdežto domácí hráči nedokázali proměnit nejméně tři čisté šance.

Nutno podtrhnout i výkon všech tří rozhodčích, který byl zcela bezchybný a nestranný.

Loos – Winzig, Šmalcl (ŽK), Greňo (ŽK) – Buryánek, Vlk (ŽK), Jägr (63´-Očipka), Kubeš,

Kopřiva (80´- Havel) – Kříž (85´- Mikoláš) , Smola

Dále ještě připraveni: druhý gólman Hambálek a Čuda Chyběli: vyloučený Nagy !

Diváci: 280 málo spokojených Nejlepší hráči utkání: Kubeš (V) a Hartman (K)

Rozhodčí: Hajšman – Mokrusch a Paták Delegát svazu : pan Holý ŽK: 3 : 0 ČK: 0 : 0

Rohy: 7 – 3 Držení míče: 51% – 49% Fauly: 15 – 14 Střely na bránu: 7 – 3 Mimo: 5 – 4

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák