Libouchec-SK Plaston Šluknov 1:3

Utkání za krásného počasí pro nás nezačalo vůbec dobře, když domácí v 7. minutě proměnili pokutový kop Mikotou 1-0. Nám se brzo podařilo vyrovnat. Po pěkné kombinaci Kirchner-Lehrl druhý jmenovaný nedal domácímu brankáři šanci 1-1. Po té jsme si ještě vytvořili dvě gólové šance, ale bohužel se potýkáme s jejich proměňováním. V 1. poločasu ještě Kuba Dobeš po individuální akci nastřelil tyčku, ale skóre se neměnilo.
Druhý poločas přinesl podobný obrázek a i domácí pohrdli 100% šancí. Potvrdilo se opět používané heslo nedáš dostaneš. Z levé strany odcentroval Honza Lehrl a Pavel Svoboda hlavou zvýšil na 1-2. O chvíli později se situace skoro opakovala. Z levé strany centruje Zdeněk Kirchner, Pavel Svoboda nabíhá na centr, ale nedosáhne a k úžasu všech přítomných skončí míč v síti 1-3.
V Příštím kole nás čeká doma silné mužstvo Milešova, ale věřím, že kluci poslední domácí zápas zvládnou a dobrým výkonem poděkují našim fanouškům za podporu v celé sezóně.