SK Stap Tratec – FCP Český Dub 3:0 (2:0)

Dlouho bylo na vážkách jestli se vůbec neodloží i další divizní duel vilémovských fotbalistů, neboť hřiště bylo po ranním vydatném dešti ještě v dopoledních hodinách pod vodou. Nakonec funkcionáři rozhodli, že to risknou i za cenu, že se druhý den sejdou a dají hřiště před válcováním dohromady motyčkami a hrabičkami. Po celý den pak už bylo trochu hezky a tak i fotbal se hrál oboustranně velice dobrý a hojná divácká kulisa se určitě měla na co dívat. Nejdůležitější minuty:

4´- dlouhý pas Šmalcla přes střed hostující obrany – stopér hostů uklouzl a Kříž zkušeně zavěsil – 1:0

7´- bomba z úhlu hostujícího Jíry skočila těsně vedle domácí svatyně

11´- centr Kubeše gólman hostů vyrazil a dorážku Očipky také chytil

16´- bombu L.Nagyho k tyči pozorný gólman hostí chytil

24´- pěkná střela Krasnického ze strany skončila na štěstí pro domácí jen na bočí síti

31´- parádní bombu Krejčíka z hranice velkého čtverce domácí gólman Loos vyrazil

40´- trestný kop domácího Buryánka hlavou olízl Kříž, ale balón skončil vedle branky hostí

44´- únik domácího kanonýra Kříže mezi beky hostů a přesná střela k tyči znamenala vedení už – 2:0

První půle byla vcelku vyrovnaná, hosté měli o něco více balón na svých kopačkách, ale domácí bojovali a dokázali své šance na rozdíl od hostů proměnit a jít do šaten s dvoubrankovým vedením.

56´- únik Kopřivy po pravé straně a pěkný centr do vápna hostů, na který však Kříž jen těsně nedosáhl

67´- pěkná akce domácích po ose Buryánek – Kříž – Kopřiva, ale jeho střela z úhlu skončila na boční síti

69´- Kopřiva uvolnil Buryánka, ale jeho střela z velkého čtverce skončila v náručí hostujícího gólmana

70´- hosté v šanci Krejčíkem, ale domácí gólman Loos ji skvěle likviduje

74´- chyba v obraně hostů, ale Kopřiva sám na desítce zaváhal a bek mu stačil míč ještě odkopnout

75´- hosté z protiútoku v šanci kapitánem Němcem, ale ten střílel jen těsně vedle tyčky Loosovi svatyně

76´- trestný kop hostů z 18-ti metrů zahrával Trapera, ale střílel jen nad branku domácích

78´- hosté v dalším úniku, ale zbrklá střela Jíry z hranice velkého čtverce skončila nad brankou Loose

79´- domácí Očipka se dostal mezi beky a byl ve vápně faulován gólmanem hostů, jasnou penaltu pak Kříž

s přehledem proměnil a završil tak svůj hattrick a dostal domácí celek do vedení už na – 3:0

81´- hosté v šanci Vlachem, ale skvělý Loos ji opět bravurně zlikvidoval

86´- technická střela Kopřivy levou nohou skončila jen na horní síti hostující branky

Hosté byli ve druhé půli daleko aktivnější než domácí, ale nedokázali vstřelit kontaktní branku, což by jistě přineslo daleko více vzruchu a domácí by měli problémy uhájit své vítězství. Výhra domácích je podle výsledku víc než přesvědčivá, ale hosté se představili jako kompaktní celek a nutno konstatovat, že měli více ze hry nejen v první půli, ale hlavně i ve druhé půli, bohužel však bez brankového efektu. Domácí si zaslouží pochvalu za bojovný a místy až obětavý výkon, který slavil úspěch v podobě tří nečekaných bodů.

Loos – Winzig, Šmalcl (ŽK), Kubeš, Kopřiva, Vlk (ŽK), Nagy M. (46´- Havel – ŽK), Očipka, Buryánek,

Nagy L. (70´- Svoboda), Kříž (80´- Zaspal).

Dále ještě připraveni: Hambálek – Just, Tlapák Chyběli: Kurel, Greňo a Čuda

Diváci: 340 velmi spokojených Nejlepší hráči utkání: Loos (V) – Němec (ČD)

Rozhodčí: Dobrý – Fišer a Čížek Delegát svazu : pan Wencl ŽK: 3 : 5 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 4 Držení míče: 45% – 55% Fauly: 12 – 15 Střely na bránu: 11 – 9 Mimo: 8 – 7

Trenér: ing.Suchomel Asistent: nebyl Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák