SK Stap Tratec – FK Admira Praha 0:1 (0:0)

Dlouho se spekulovalo jestli se vůbec na hlavní hrací ploše tento zápas odehraje. Domácí udělali maximum proto, aby se duel uskutečnil, i když se jejich hrací plocha po zápase stala blátovištěm, které budou vlastními silami a mechanizací likvidovat a upravovat ještě dlouhou dobu. Hosté v roli velkého favorita nasadili domácím na jejich pažitu vysokou laťku a nutno konstatovat, že to byl velice vyrovnaný zápas s málo stoprocentními šancemi, který rozhodla jediná hrubá chyba domácích, z nichž hosté skórovali a nakonec uhájili jinak určitě remízový zápas.

Nejdůležitější minuty:

11´- trestný kop hostí ze strany tečoval Mičko hlavou, ale míč šel jen nad Loosovu branku

14´- bomba domácího Kubeše z úhlu vystrašila gólmana hostí, ale ten i přesto míč zachytil

16´- trestný kop hostů tečoval v pokutovém území Majer hlavou, ale míč gólman domácích Loos chytil

21´- bomba domácího novice Svobody z 30-ti metrů skončila jen nad brankou hostů

23´- domácí útočník Kříž se prodral mezi dvěma beky hostů, ale ten třetí mu míč v dobré šanci srazil

25´- největší šanci domácích měl Winzig, když centr Kříže přistál na jeho hlavě v malém vápně, ale bohužel

se nedostal do sítě hostů, ale jen těsně vedle svatyně výborného gólmana Admiry

29´- bombu domácího Buryánka z mírného úhlu gólman hostí zlikvidoval

34´- hosté v dobré šanci Mičkem, ale jeho hlavičku vykopl z brankové čáry domácí bek Vlk

První půle byla absolutně vyrovnaná, obě strany měli po jedné gólovce, ale neproměnili ji. Diváci se určitě bavili kvalitním fotbalem, neboť Admira bude určitě patřit k hlavním favoritům na postup do ČFL a na promáčeném hřišti ve Vilémově předváděla místy vysoce kvalitní fotbal, kterému se však i domácí snažili vyrovnat a byli soupeři víc než rovnocenným soupeřem. Fotbal se však hraje na góly a ten jediný dali hosté z rychlého protiútoku po rohovém kopu domácích a hrubé chybě jednoho z mladíčků v domácím týmu.

50´- dlouhý pas domácího kapitána Šmalcla na Kříže, ale ten se rychlou střelou zbavil míče místo sóla

a možného volného průniku do vápna hostů

53´- trestný kop hostů zahrával zkušený borec Jehlička, ale trefil jen dobře postavenou zeď domácích

59´- domácí v tlaku po rohovém kopu zapomněli na bránění a po nešťastné špatné rozehře jinak výborně

hrajícího L.Nagyho hosté přečíslili domácí obranu, šli tři na jednoho a přesná a vskutku povedená

střela sedmatřicetiletého špílmachra hostů exligisty Jehličky k tyči znamenala vedení 1:0 pro hosty !!!

65´- bomba hostujícího kanonýra Martinice z 20-ti metrů skončila v náruči domácího gólmana Loose

69´- další nebezpečnou střelu Martinice tentokráte z 25-ti metrů vyrazil skvělý domácí gólman na roh

73´- trestný kop domácího kanonýra Kříže z 18-ti metrů přes zeď skončil jen o milimetry těsně vedle branky

77´- na rohový kop domácího Kopřivy naskočil M.Nagy a jeho posunutí hlavou Vlk poslal jen vedle branky

84´- hosté se dostali do brejku díky otevřené obraně domácích, ale Kubice seč sám proti Loosovi neuspěl

Hosté byli určitě o něco lepším celkem ve druhé půli, ale domácí měli smůlu a za svou bojovnost si určitě proti vysokému favoritovi zasloužili plichtu. Bohužel se tak nestalo a tak si hosté odvezli všechny tři body.

Loos – Winzig, Šmalcl, Kubeš (ŽK), Kopřiva, Vlk, Nagy L. (80´- Havel), Očipka (67´-Kurel), Buryánek,

Svoboda (70´-Nagy M.), Kříž (ŽK))

Dále ještě připraveni: Hambálek – Just a Zaspal Chyběli: Tlapák, Greňo a Čuda

Diváci: 370 velmi spokojených Nejlepší hráči utkání: Šmalcl (V) – Jedlička (A)

Rozhodčí: Myška – Melichar a Jeník Delegát svazu : pan Chára Milan ŽK: 2 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 4 – 2 Držení míče: 50% – 50% Fauly: 11 – 12 Střely na bránu: 8 – 11 Mimo: 7 – 10

Trenér: ing.Suchomel Asistent: nebyl Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňá