SK SIAD Most „B“ – SK Stap Tratec 5:1

Hosté po výborných výkonech doma se soupeři z očekávaných horních pater zajížděli k dosud bezbodovému Mostu s plánem přivézt minimálně bod. I když jim chyběl ze základu především Buryánek očekával se export bodů a prodloužení působení v lepší polovině tabulky. Začátek tomu nasvědčoval a nebýt osudné 17.minuty a Vlkova zbytečného zápasového zkratu asi k tomu došlo.

Nejdůležitější minuty:

5´- hostující Kříž se opřel na vápně do balónu, domácí bek jeho střelu tečoval, ale ta skončila v síti – 0:1

17´- hostující Kubeš nepřikryl černého nigerijského kouzelníka Onyanga, ten dloubl míč do malého vápna,

kde se jej Vlk snažil rukou vytlačit z branky, ale sudí pískl penaltu a dal mu ČK. Domácí ji bezpečně

proměnili kanonýrem Vachníkem a nečekaně srovnali stav zápasu na – 1:1

28´- bomba domácího Ščuky z 18 metrů do šibenice, ale Loos ji konečky prstů vytáhl na rohový kop

44´- chyba M.Nagyho v rozehře a Vachník neměl problém tváří v tvář překonat Loose podruhé – 2:1

45´- trestný kop hostů z 25-ti metrů zahrával Šmalcl, ale gólman jeho bombu vyrazil na rohový kop

První půle byla zpočátku zcela v režii hostů, ale po penaltě a zbytečné červené kartě domácí ožili a převzali hru do své moci. Hosté se snažili, ale nedokázali se prosadit do šancí a v neskutečném parnu bylo oslabení o jednoho muže znát dvojnásobně.

46´- domácí hned v prvním útoku unikli po pravé straně a nikým nekrytý Vachník dává hattrick – 3:1

49´- trestný kop hostujícího Kopřivy přistál na hlavě Svobody, ale míč skončil těsně vedle domácí branky

64´- dlouhý aut Kubeše do vápna domácích, ale hlavička Svobody skončila jen na horní síti

65´- neskutečná věc na hřišti – hostující Kopřiva zkolaboval a musel být odvezen rychlou do nemocnice

67´- rohový kop Kubeše zakončil hlavou M.Nagy, ale trefil nohu na brankové čáře stojícího Justa !!!

75´- trestný kop Šmalcla do vápna protáhl hlavou Tlapák, ale gólman domácích byl připraven

77´- domácí hráči přečíslili odkrytou hostující obranu a Sláma v pohodě zvýšil na – 4:1

80´- výtečný domácí driblér Onyango orazítkoval z velkého čtverce břevno Loosovy branky

81´- rohový kop hostujícího Kubeše se dostal ve skrumáži k Justovi, ale ten z malého vápna nepropasíroval

míč do odkryté hostující branky

83´- chyba hostů v rozehře a čtyři domácí borci se valili na Šmalcla a po jeho vybagování dal Onyango

tvrdou střelou pod břevno další gól do sítě hostů – 5:1

87´- dělovku Kříže z 20-ti metrů pozorný domácí gólman vyrazil do pole

Hosté si za svůj výkon po vyloučení Vlka určitě nezasloužili ani bod. Na druhou stranu převaha domácích mladíčků skvěle dirigována černým borcem Onynagem byla v tomto úmorném vedru znát a i když si hosté dokázali vytvořit nějaké dobré šance, nedaly je, kdežto domácí prakticky do čeho kopli to jim tam spadlo.

Loos – Winzig (55´-Tlapák), Šmalcl, Vlk (17´-ČK), Kubeš, Kopřiva (65´-Just), Nagy L., Očipka,

Svoboda (ŽK), Kříž, Havel (18´- Nagy M.)

Dále ještě připraveni: Hambálek – Kurel Chyběli: Buryánek, Zaspal, Greňo a Čuda

Diváci: 60 spokojených z toho 12 z Vilémova Nejlepší hráči utkání: Šmalcl (V) – Onyango (M)

Rozhodčí: Kubec – Hudeček a Vitner Delegát svazu : pan Bláha ŽK: 1 : 1 ČK: 0 : 1

Rohy: 4 – 6 Držení míče: 52% – 48% Fauly: 14 – 15 Střely na bránu: 7 – 7 Mimo: 8 – 6

Trenér: ing.Suchomel Asistent: nebyl Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák