SK Stap Tratec – FK Teplice „B“ 3:1 (1:1)

Domácí hráči po nepříjemné porážce v Mostě (5:1) nenastoupili v optimální sestavě, neboť pro zranění nemohl naskočit Kopřiva a kvůli červené kartě ani Vlk, takže sestava doznala určitých změn. Hosté přijeli s vizitkou jediného týmu v této soutěži bez ztráty kytičky a ověnčeni středečním skalpem Jirn (3:1) v dohrávce. Hrálo se na velice těžkém a promáčeném terénu, ale určitě se bylo nač dívat a i když kvůli neustálému dešti přišlo nezvykle málo diváků, fotbal to byl se vším všudy a nikdo z přítomných určitě nelitoval, že cestu na vilémovský stadion i přes nepřízeň počasí vážil. .

Nejdůležitější minuty:

2´- únik domácího Buryánka po levé straně, ale na jeho ostrý centr do vápna Havel o kousíček nedosáhl

11´- průnik Kubeše mezi beky hostů byl zastaven faulem ve vápně a byl z toho PK, který domácí kanonýr

Kříž proměnil a bylo to – 1:0

13´- bomba Kubeše po rohovém kopu Buryánka skončila těsně vedle hostující svatyně

15´- dalekonosná střela hostujícího Macháčka domácího gólmana Loose neohrozila

17´- chyba v obraně hostů a domácí Kříž protáhl gólmana, ale ten jeho střelu vyrazil na rohový kop

23´- krásná akce domácích po ose Kubeš – Kurel – Kříž, který skluzem trefil jen nohy gólmana hostů

27´- L.Nagy namazal místo odkopu balón Moulisovi a ten z 12 metrů vymetl Loosovu šibenici – 1:1

První půle byla nečekaně v domácí moci, ale hosté se svými mladíčky dobře kombinovali, i když je často brzdil těžký terén. Domácí mohli vést o dvě branky, ale jediná hrubka znamenala šťastné vyrovnání hostů.

51´- hosté v dobré šanci po zmatcích v obraně, ale domácí gólman Loos je na dvakrát vychytal

54´- dalekonosná střela výborného hostujícího mladíčka Watzka jen olízla břevno domácí svatyně

59´- trestný kop hostujícího Jelena z úhlu domácí gólman Loos vyrazil na rohový kop

61´- pěkná akce domácích, když Havel uvolnil Buryánka, ten dal zpět Očipkovi, ale ten na míč už nedosáhl

63´- pěkný průnik Kubeše mezi hostující beky, ale jeho nebezpečnou střelu srazil Jelen na rohový kop

64´- chyba hostů ve velkém vápně a střídající Očipka nedal gólmanovi hostů šanci – 2:1

67´- odražený balón ze skrumáže se dostal k Očipkovi a jeho parádní střelu z voleje vyhlavičkoval hostující

bek z brankové čáry jinak již opuštěné branky teplických !!!

74´- parádní bomba M.Nagyho skončila jen těsně vedle teplické svatyně

81´- trestný kop z levé strany zahrával Kubeš a M.Nagy za pomoci hostujícího beka hlavou zvýšil na – 3:1

86´- hosté v brejku Moulisem, ale zkušený gólman domácích jeho slabou střelu bezpečně kryl

90´- skvělá střela domácího Očipky skončila jen na tyčce hostující branky !!!

Hosté v prvních dvaceti minutách druhé půle motali se zaskočenými domácími, ale nedokázali vstřelit branku. Pak trochu odpadli a domácí na těžkém terénu ovládli zcela hru. Nebýt smůly, tak mohli vyhrát určitě i větším rozdílem, ale i přesto je tato výhra nad favoritem soutěže nečekaná, ovšem tentokráte určitě zasloužená. Hosté, díky zápasu Áčka ve stejný čas v Ostravě, nepřivezli žádného pendlíře, ale pouze mladíčky ročníku 91 a 92, kteří však předváděli výborný technický a rychlý fotbal a nebýt těžkého místy i bahnitého terénu, asi by zápas vypadal trochu jinak. Závěrečný aplaus diváků byl opět skvělý a všichni přítomní si jej patřičně vychutnali, stejně jako následnou oslavu po zápase v Lodovně.

Loos – Winzig, Šmalcl, Greňo, Kubeš (ŽK), Nagy L. (ŽK), Havel, Nagy M. (ŽK), Kříž (46´-Očipka),

Buryánek (64´-Svoboda), Kurel (82´-Zaspal)

Dále ještě připraveni: Hambálek a Just Chyběli: Vlk (v trestu), Kopřiva a Čuda (oba zranění)

Diváci: 260 víc než spokojených !!! Nejlepší hráči utkání: Kubeš (V) a Jelenský (T)

Rozhodčí: Blaschke – Langer a Šecová Delegát svazu : pan Říha ŽK: 3 : 3 ČK: 0 : 0

Rohy: 7 – 4 Držení míče: 50% – 50% Fauly: 11 – 13 Střely na bránu: 6 – 8 Mimo: 7 – 5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák